AdVenture Capitalist Apk v3.2.1 Mod Para Hileli Android Oyun indir

0
AdVenture Capitalist

AdVenture Capitalist Apk v3.2.1 Mod Para Hileli Android Oyun indir.

Merhaba arkadaslar AdVenture Capitalist oyunun hileli apk modunun en güncel versiyonu yayınlanmışdır. bu oyunu apk mdounda hemen indirip oynayabilirsiniz. daha fazlası için megadosya sitesini takip etmeniz yeterlidir.

Welcome, eager young investor, to AdVenture Capitalist! Arguably the world’s greatest Capitalism simulator!
Have you always dreamed of owning your own business? Being the master of your own destiny?  Forming your own multi-national conglomerate to create a world-wide, monopolistic economy? Then AdVenture Capitalist is the game for YOU!

Begin your quest for world domination by clicking on the Lemonade Stand progress bar. Keep clicking until you can afford to pay for more squeezers! Now you’ve got the hang of it.

Hire employees, purchase cutting edge upgrades, dominate the market, and attract eager Angel Investors to boost your profits! The only way to go is UP UP UP!

AdVenture Capitalist – a strangely addicting idle game.

Hoşgeldiniz, hevesli genç yatırımcı, Macera kapitalisti için! Tartışmasız dünyanın en büyük Kapitalizm simülatörü!
Her zaman kendi iş sahibi hayal ettiniz mi? Kendi kaderinin efendisi olmak? Dünya çapında, tekelci ekonomi oluşturmak için kendi çok uluslu çakıltaşı Şekillendirme? Sonra macera Kapitalist SİZİN için oyun!

Ilerleme çubuğu Standı Limonata tıklayarak dünya egemenliği için arayışı başlar. Daha fazla squeezers ödemek için göze kadar tıklayarak tutmak! Şimdi bunu asmak var.

, Kenar yükseltmeleri kesim satın, çalışanlar işe piyasaya hakim ve karınızı artırmak için istekli Melek Yatırımcılar çekmek! Gitmek için tek yol UP UP UP!

Macera Kapitalist – Bir garip addicting boşta oyunu.

AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist

DOWNLOAD:

AdVenture Capitalist Apk v3.2.1 Mod Money

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya