Airline Tycoon – Free Flight v1.5.19 Mod Apk Hile Android Oyun indir

0
Airline Tycoon - Free Flight

Airline Tycoon – Free Flight v1.5.19 Mod Apk Hile Android Oyun indir

Kendi hava yolunu çalıştırmak için gerekli olanlar sende var mı? Dünyanın her yerinden havaalanları al, uçak filoları inşa et, pilotları ve görevlileri işe al ve kov ve Airline Tycoon’da gökleri fethetmek için rakiplerini yen. Bu hızlı, eğlenceli, ücretsiz hava yolu simülasyonu, sen yolcu mutluluğunu kâr marjlarıyla dengelerken yönetim becerilerini gerçekten bir teste tabi tutacak.

Bir hava yolunu yönetirken dikkate alınacak çok şey var. Yeni yetme şirketini yerküreyi çevreleyen uçak filoları ve rotalarla uluslararası üne kavuşmuş bir hava hizmetine döndürmek için stratejik becerilere ihtiyacın olacak. Hava yolu oyunları hayranları meydan okumayı beğenecek.

Macerana sade, küçük bir uçakla ve bir avuç ABD havaalanına erişimle başlayacaksın. Kâr aktıkça bir havaalanı kodamanı olarak dünyadaki en popüler destinasyonlara erişimi açacaksın. Bu havaalanı simülasyonunda kapsam alanın arttıkça daha da fazla yolcu taşıyabileceksin ve kârın tırmanacak.

İlk birkaç kısa mesafe, şehirden şehre uçuşundan yaptığın para ve farklı havaalanlarından kurtardığın parçalar ile daha büyük ve daha iyi uçaklar inşa edebilirsin. Uzun mesafe için giderek daha geniş, lüks uçaklar yapmak için hangara git. Hava yolunu doğru yönet ve kısa sürede etkileyici bir uçak filosunun gururlu sahibi ol. Tüm bu rotaları dengelemek ve hava trafiğini akıcı biçimde tutmak sürükleyici bir meydan okuma olduğunda bu uçak oyununu bırakmayı zorlaştırıyor.

Uçuşları başarılı biçimde hızlandırarak sonuçta güçlendiriciler kazan ama dikkatli ol! Bir sonraki havaalanına programdan önce ulaşma denemesinin başarısız olması korkunç gecikmelere yol açabilir. Uçaklarındaki lüks seviyesini koltuk, yemek ve uçuş içi eğlence anlamında seçebilirsin ama bu maliyetlerin fazla yukarılara çıkmamasına dikkat et! İyi bir hava yolu yöneticisi her zaman kazanç elde eder.

Pilot ve uçuş görevlilerinden oluşan mürettebatı işe almak ve kovmak, onları eğitmek ve enerji seviyeleri üzerinde gözünü dört açmak sana kalmış. Her uçuşun sonunda düşüncelerini görebileceksin ve tecrübelerini artırmak için eşyalar satın alabilir ya da onları gece gündüz peş peşe uçuşlarda çalıştırmaya devam edebilirsin.
Airline Tycoon’da ayrıca, hız artırıcılar ve daha fazla uçak parçası satın almak için oyun içi nakit dâhil ödüller getiren bir dizi yan görevle de karşılaşacaksın.

Airline Tycoon’u anlamak ve oynamak kolaydır ve size uyan stratejiyi seçebilirsin. Havaalanı kodamanı olarak başarın yönetme yeteneğine bağlıdır. Hava yolu oyunları zorlayıcı ve eğlencelidir. Eğer uçak oyunları sana hitap ediyorsa kesinlikle denemek isteyeceksin. Şunlara ihtiyacın olacak:
• Yolcuları mutlu eden başarılı uçuşlar gerçekleştir.
• Bir pilot ve görevli mürettebatını işe al, kov, eğit ve yönet .
• Uçak parçaları topla ve hangarında yeni uçaklar yap.
• Eşyalar ve güçlendiricilerde harcamak için oyun içi nakit kazan ya da satın al.
• Kâr elde et ve yerküre boyunca yeni havaalanlarına erişimi aç.
Hava yolu oyunlarını hayranıysan ve kodaman rolünü almaya bayılıyorsan o zaman bu hava yolu simülasyonu ayağını yerden kesecek. Havaalanı oyunu hayranları için son çağrı, bu ücretsiz hava yolu oyununu bugün indir ve sonraki Airline Tycoon olup olamayacağını gör!
DESTEK
Sorunlar ve Sorular:
www.kalypsomediamobile.com adresini ziyaret et ya da bize supportmobile@kalypsomedia.com adresinden e-post yaz

Gizlilik Politikası:

Legal


Not:
• Bu oyunun bazı kısımları etkin İnternet bağlantısı gerektirir. Ödül videolarını izlemek veri tüketimini artıracaktır.
• Kullanılan ağa bağlı olarak performans değişebilir.
• Olası en iyi tecrübe için Wi-Fi bağlantısı öneririz.

Airline Tycoon - Free Flight
Airline Tycoon - Free Flight
Airline Tycoon - Free Flight
Airline Tycoon - Free Flight
Airline Tycoon - Free Flight
Airline Tycoon - Free Flight

DOWNLOAD:

Airline Tycoon – Free Flight v1.5.19 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

Airline Tycoon – Free Flight v1.5.19 (Mod Apk Money) – USERSCLOUD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya