Axe in Face 2 v1.1.5 Apk Mod Hileli indir

0
Axe in Face 2

Axe in Face 2 v1.1.5 Apk Mod Hileli indir Kızıl Sakal’ın kıymetli çiçeklerini işgalci Vikinglerden korumasına keskin baltasının ve eşsiz fırlatma becerilerinin, Tanrıların büyülerinin ve harika takviyelerden faydalanarak yardım et!

Axe in Face’i oynamak ve öğrenmek kolaydır, çizgi çekmeli yenilikçi bir oynanış, güzel animasyonlu grafikler (elbette tam ayarında çizgi film kanı ve vahşetle), zorlayıcı seviyeler ve oldukça yaratıcı düşmanlar sunar (ipucu: ağaçların arkasına saklanan Vikinglerin işini bitirmek için baltanı yak)
Baltanı bileyip Kızıl Sakal’ın destansı macerasına katılmanın zamanı geldi!

ÇİÇEKLERİ KORU
Çiçek tarhını korumak bir Viking savaşçısının yapabileceği en mühim şeydir. Kızıl Sakal bir sonraki Viking kadar nazik olsa da çiçeklere duyduğu tutku onu arsız bir ölüm makinesine çevirebilir. Kızıl Sakal sulama kovasının nasıl tutulacağını bilmekle birlikte çiçeklerine basan biri olursa tüm Vikinglerden daha iyi balta fırlatabilir.

VİKİNG ORDULARINI YEN
Sahiden terbiyeden nasibini almamış bazı Vikingler var ve Kızıl Sakal’ın çiçek tarhlarına basarak biricik çiçeklerini mahvediyorlar. Yanlarına kâr kalmasına izin mi vereceksin? Balta fırlatma becerilerine ihtiyacımız var, en güzel baltanı kap ve şunlara biraz terbiye ver.

TANRILARIN GÜCÜNÜ ÇAĞIR
Daha fazla öldürücü güç mü lazım? Tanrılardan uygun bir yıldırım iste veya devasa bir patlamayı başlatarak pis işgalcilerin parçalarını doğrudan Valhalla’ya gönder!

KIZIL SAKALIN DÜNYASINI KEŞFET
Her zaman oynanacak daha fazla seviye ve kafası kesilecek daha fazla düşman var. İşgalci Vikinglere göz açtırmayıp burunlarını çıkardıkları onda onları parçala. İlerleyen zorluk, yenilikçi taktikler, zorlu çevreler ve heyecan verici büyülerle Axe in Face 2 ile hiç sıkılmayacaksın.

ARKADAŞLARINA MEYDAN OKU
Viking dünyasında en iyi balta fırlatıcısının kim olduğunu görmek için arkadaşlarına meydan oku ve elbette bu esnada Nergisleri kurtar.

Axe in Face 2
Axe in Face 2
Axe in Face 2
Axe in Face 2
Axe in Face 2
Axe in Face 2

DOWNLOAD:

 Axe in Face 2 v1.1.5 (Mod Apk Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya