Boss Monster v2.4.11 Apk Mod Hileli indir

0
Boss Monster

Boss Monster v2.4.11 Apk Mod Hileli indir

Bir patron ol, bir zindan inşa ve cılız kahramanlar yok. en çok satan indie kart oyunu Android için geldi!

Video oyun patronlar: Boss Canavar nihai kötü adamlar haline oyuncular zorlukları bir zindan inşa kart oyunu. Dünya çapında oyuncular binlerce dijital dünyaya masa gelen Boss Canavar getirmek, Dalga Motoru yaratıcıları oyunun kağıt sürümü keyif aldık, ama şimdi Brotherwise Oyunları video oyun geliştiricisi Düz Kavramları ile ortaklığa girmiştir!

* Boss Canavar nedir? *

Hiç bir sonradan görme tesisatçı basmayı veya bazı kahramanlar uğrak için goblinler ve hayaletler göndermek istedim ettiyseniz, o zaman Boss Canavar sizin için bir oyundur. Retro ilham piksel sanat spor ve klasik video oyunları ve sersem pop kültürü saygı ödeyerek, Boss Canavar layık kahramanlar ikna gerekir zindan inşa etmek Odası Kartlar kullanmak gibi video oyun patron rolü size doya doya, daha sonra onları öldürmek.

* Dijital Sürüm beğendiniz nedir? *

Dijital Boss Canavar masa oyunu düz bir dönüşüm olduğunu. Sanal kartlar ile oynuyor olacaksınız, ama oyun hakkında her şeyi mümkün olduğunca otantik olması için tasarlanmıştır. Tabii ki, uygulama sizin ve rakiplerinizin zindan hızlı okuma hazine sayıları yararlanmak icar, hasar ve hazine değerlerini otomatik hesaplar.

* Dijital Boss Monster bazı özellikleri nelerdir? *

– Solo oynamak kadar üç AI rakiplere karşı oyna.
– Online Mücadelesi diğer insan rakipler.
– Baz oyunda mevcut patronlar, oda, ve büyü TÜM ile oynayın … nadir out-of-baskı kartları dahil!
– Yeni “dijital geliştirilmiş” kartlar kaynakları: dört oda, üç yeni Patronlar ve tüm (gelecekteki açılımları geliyor) oynamak gibi istatistikleri ve hazine değerleri değiştirmek için izin, dijital platform yararlanmak yeni bir büyü.

Patron Monster Desteğiniz için teşekkürler!

Boss Monster
Boss Monster
Boss Monster
Boss Monster
Boss Monster
Boss Monster

DOWNLOAD M:

Boss Monster v2.4.11 Apk Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya