Bounty Stars v1.3.90 Mod Apk Hile Android Oyun indir

0
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)

Bounty Stars v1.3.90 Mod Apk Hile Android Oyun indir

galaksinin renkli Göbek derinliklerini keşfedin ve bu aksiyon dolu macera RPG kelle avcıları entrikacı bir komik dünyasına katılmak – hiçbir av hiç aynıdır!

Eğer galaksinin en azılı suçluları yakalamak için bir çapkın mürettebat ve ölümcül starships filosu monte gereken bir çaylak ödül avcısı rolünü üstlenecek. Blast, çekicilik ve değerli istihbarat kazanmak ve kötü Baddest izini galaksinin uzak köşelerinde yolumuzu hile.

Patlayıcı atışlarındaki Engage stratejik gemi-gemi savaşları içinde taktik kahramanlık kanıtlamak ve güçlü yeteneklerini kilidini açmak için mürettebat yükseltin. galaksinin keşfedilmemiş alanlara taşımaları kurtyenikleri Keşfet ve eve büyük mesafeli getirmek için diğer oyuncular ile rekabet. macera (ve para) ve şöhret (ve daha fazla para) kendi benzersiz bir yolculuk oluşturun!

Eğer bir Bounty Yıldız olmak için gerekenlere sahip misiniz?
* Özellikler *

· Bir Zengin doldurulur Galaxy kaynakları: Hayır iki İkramiyeleri aynı! karaborsa satıcıları ve rakip kelle avcısı ekipleri uzay korsanlar filolarının fitil, farklı sorunlar çeşitli zengin bir anlatı yolculuğa girişmek.

· Elite Ekibi birleştirin: güçlü bir filo biriktirmek ve 160 üzerinde farklı karakterleri bir ekip işe, özellikleri ve saldırıların kendi benzersiz setiyle her başarılı bir görevi tamamlamak için. Başarıyla suçluları yakalamak ve mürettebat için onları işe!

· Eşsiz Stratejileri geliştirilmelidir: aramana yardım veya engelleyebilir kurnaz hizipler Encounter. Kendi dinamiklerini anlamak çeşitli ekip monte ve savaşın gidişatını devrilebilir sarf malzemelerinin üzerinde stok satıcıları ziyaret edin.

· Deneyim Patlayıcı, Taktik Savaşlar: düşmanlar aşağı çekmek için bir yükseltilebilir savaş gemisi ile eşleştirme mürettebat! gemi ve izleme kararlarının arsa yörüngeleri gerçek zamanlı olarak oynamaya.

· Güçlü Ödüller için yarışın: yukarı Rank ve nadir ve güçlü öğeleri içeren günlük ve aylık ödül havuzlarında galakside diğer oyuncular ile rekabet.

in-app satın alma ile ilgili not:
Bounty Yıldız oynamak için tamamen ücretsiz – hiçbir alımları gereklidir. oyun öğeleri satın mürettebat ve gemi gücünü artırmak ve oyundaki ilerleme hızlandırabilir. İsterseniz, cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.

Bounty Stars (Sci-Fi RPG)
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)
Bounty Stars (Sci-Fi RPG)

MOD:
1. Infinite Crédits. ( no abuse).
2. Higth Damage.
3. Higth Hp.
4. 100 Jump.

DOWNLOAD:

Bounty Stars v1.3.90 Mod Apk – USERSCLOUD

Bounty Stars v1.3.90 Mod Apk – Dropload

Bounty Stars v1.3.90 Mod Apk – Dailyupload

 

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya