Build A Truck -Duck Duck Moose

0

Build A Truck -Duck Duck Moose

unnamed

YAPI ve kendi canavar kamyon yarış! İnşa Bir kamyon özelleştirmek ve canavar kamyon oluşturmanıza olanak verir. Ancak ırklar başladığında her karar ve yapıtaşı senin kamyon üzerinde gerçek bir etkisi olacak gibi dikkatle seçin! hız, tork, sürükle, kütle, eylemsizlik, sürtünme, ivmelenme, yerçekimi ve daha fizik deney. Bir Kamyon Duck Duck Moose ödüllü Kamyon serisinin üçüncü yeni bir uygulama oluşturun. YAŞ: 4-8

KATEGORİ: Çal

ETKİNLİKLER

– FABRİKA: Bir beden, boya, çıkartma, jantlar, motor ve egzoz seçin! senin kamyon daha fazla ejderha kanatları, sirenler, pervane şapka denemek gel ve

– GARAJ: Garaj madalya araba toplama ve kazanmaya başlayın

– YARIŞ: senin kar, ormanlarda, kanalizasyon kamyon ve sınırsız oyun için değişen bir sürpriz yarışı parça

HAKKINDA ÖRDEK ÖRDEK MOOSE
(Khan Academy bir tamamına sahip olduğu iştiraki)
Duck Duck Moose, aileler için eğitim mobil uygulamalar ödüllü yaratıcısı, mühendisler, sanatçılar, tasarımcılar ve eğitimciler tutkulu bir takım. 2008 yılında kurulan şirket 21 en çok satan başlıkları yarattı ve 21 Ebeveyn ‘Choice Ödülleri, 18 Çocuk Technology Review Awards, Çocuk 12 Tech’ en iyi seçim Uygulama Ödüller ve “En İyi Çocuk App” için Kapı ödülü aldı Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda.

Khan Academy, her yerde herkes için ücretsiz, dünya standartlarında eğitim sağlamak misyonu ile kar amacı gütmeyen bir olduğunu. Duck Duck Moose şimdi Khan Academy ailesinin bir parçasıdır. Tüm Khan Academy teklifleri gibi, tüm Duck Moose uygulamalar reklamlar veya abonelikler olmadan, şimdi ücretsizdir. Biz gönüllü ve bağışçıların eden güveniyor. www.duckduckmoose.com/about~~pobj de bugün yer alın.

Biz sizden duymak isteriz! www.duckduckmoose.com bizi ziyaret edin ya da support@duckduckmoose.com bize bir satır yazmak.

 

DOWNLOAD:

 Build A Truck -Duck Duck Moose v1.2 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

 Build A Truck -Duck Duck Moose v1.2 (Mod Apk Money) – USERSCLOUD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya