City Island: Airport Apk v2.3.3 Mod Hileli indir – Download

0
City Island: Airport ™

City Island: Airport Apk v2.3.3 Mod Hileli indir – Download “City Island: Airport, en iyi oyun geliştiricilerden biri, Sparkling Society tarafından size sunulan yeni bir şehir oyunudur. İlk oyunumuz City Island, milyonlarca kez indirilerek popülerliğini kanıtlamıştır. İlk Sim City oyunlarını sevdiyseniz, kesinlikle bu ‘sim city tarzı’ şehir oyununa bayılacaksınız!

Şimdi City Island: Airport ile vereceğiniz mücadele bir adayı muhteşem bir turist cennetine dönüştürmek olacak. Dengeli bir hava alanı şehri ve cazibe merkezleriyle, tatil köyleriyle bir turist cenneti inşa etmeniz gerekiyor. Eşi benzeri olmayan ve bir garantili eğlence!

City Island: Airport’ta, gelen ve giden uçuşları ağırlayabilmek için bir hava alanı inşa edeceksiniz. Adanıza turistlerle dolu uçakları çekmek için, oteller, tatil köyleri ve cazibe merkezleri inşa edeceksiniz. Aynı zamanda, hava alanınıza yolcu gönderecek olan evler inşa edeceksiniz ve kendi uçaklarınızı kullanarak para kazanabilirsiniz. Hava alanı şehrinizi büyütmek için ve adanızı bir turizm cennetine dönüştürmek için, her şeyin dengeli bir şekilde kurulduğundan emin olmanız gerekiyor. Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir mücadele!
** Özellikler **
– ÜCRETSİZ oyun
– YÜKSEK KALİTELİ grafikler
– Sezgisel oyun
– Düzinelerce güzel ve eşsiz binalar (tatil köyleri, oteller, cazibe merkezleri, hangarlar, terminaller, uçuş kuleleri, pistler, kent simgeleri, evler)
– Güzel tatil köyleri, oteller ve muhteşem cazibe merkezleri ile turistleri cezbedin
– Büyük uçakların sürekli turist taşıması için hava alanı şehrinizi büyütün
– Konaklama yerlerinden kâr tahsil edin
– Uçuş kulenizi ve terminalinizi adanıza uygun olarak yükseltin
– Tecrübe puanı toplayın ve yeni binaların kilidini açmak için seviyenizi yükseltin
– Dünyanın dört bir yanındaki noktalara uçun, mesela: Paris, Berlin, Tunus, Dubai, Amsterdam, Londra, Delhi, Hong Kong, Rio de Janeiro, New York, Pekin, Bangkok, Johannesburg, Singapur, Seul, Tokyo, Sydney
– Güzel kent simgelerinin kilidini açmak için Yıldızlar toplayın
– Oynarken düzinelerce ÖDÜL toplayın
– Şehrinizi ve hava alanınızı genişletin
– Nakit ya da altın almak için arkadaş kodlarını ve hediye kodlarını girin

Bu muhteşem şehir oyunu için her hafta ÜCRETSİZ hediye kodları kazanmak amacıyla bizi Twitter’da takip edin ve Facebook’ta beğenin!!
Facebook: http://www.facebook.com/CityIslandAirport
Twitter: http://twitter.com/SprklingSociety
İnternet sitesi: http://www.sparklingsociety.net
Destek: android-cityislandairport@cityislandairport.com

Geliştirici hakkında daha fazla bilgi:
Sparkling Society oyuncuları taraftara, yani “Sparkling society’nin üyelerine” dönüştürme tutkusuyla oyunlar geliştirmektedir. On binlerce Facebook takipçisi ve liste üyesinden oluşan güçlü ve hızlı büyüyen bir topluluk olarak Sparkling Society, akılınızın bir köşesinde bulundurmanız gereken oyun geliştirme şirketlerinden biridir. Şirket Hollanda merkezli olmasına rağmen, oyunlar birçok farklı dilde en iyi tecrübeyi sunabilmek için dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler ve tasarımcılar tarafından hep birlikte oluşturulur.”

City Island: Airport ™
City Island: Airport ™
City Island: Airport ™
City Island: Airport ™
City Island: Airport ™
City Island: Airport ™

DOWNLOAD:

 City Island: Airport Apk v2.3.3 Mod (Unlimited Cash/Diamonds)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya