City Island: Kış Versiyonu Apk Mod v2.22.4 Hileli indir – Download

0
City Island: Kış Versiyonu

City Island: Kış Versiyonu Apk Mod v2.22.4 Hileli indir – Download  oyunumuzu biliyorsanız ve ilk Sim City oyunlarını oynadıysanız, bu yeni ‘sim city tarzı kış versiyonu oyun’ gerçekten denemeniz gereken bir şey!

City Island: Kış Versiyonu’nda soğuk ve karlı adada bir şehir inşa etmekten sorumlu olacaksınız. Vatandaşlarınız için evler inşa edin ve para kazanmak için ticari binalarda iş imkanları açın. Aynı zamanda, halkınızı mutlu tutabilmek için yeterince şehir süslemesi ve toplumun istifadesine açık binalar inşa ettiğinizden emin olun. Başarırsanız belki bir gün Noel Baba şehrinizi ziyaret etmeye gelecek!

Bu versiyondaki oyun mantığı orijinal City Island oyununun mantığına benziyor, ama önümüzde kış mevsimi var, düşen kar taneleri altında oynanan bu şehir inşa etme oyunu size tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bu romantik manzarada, oteller, sinemalar, bürolar, fırınlar, lokantalar ve hatta petrol platformları gibi 100’den fazla eşsiz bina seçeneği ile muhteşem bir sanal şehir kurun. Teknelerinizle balık avına çıkın, okullar, ibadet haneler, parklar, müzeler, kütüphaneler ve daha fazlasını inşa ederek insanlarınızı mutlu edin. Dahası, topluluk içinde arkadaşlarınızla kodlar paylaşıp ilave nakit ve altın ödülleri alın! En iyi şekliyle adada yaşanan hayata odaklanmış bir mini simülasyon!

Bu ücretsiz inşa etme oyununu şimdi deneyin ve saatlerce süren ücretsiz oyunun keyfini çıkarın!

City Island: Kış Versiyonu
City Island: Kış Versiyonu
City Island: Kış Versiyonu
City Island: Kış Versiyonu
City Island: Kış Versiyonu
City Island: Kış Versiyonu

DOWNLOAD:

City Island: Winter Edition Apk v2.22.4 Mod (Unlimited Cash/Gold)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya