Crime Lords : Mobile Empire v1.505 Mod Apk Hile Android Oyun indir

0
Crime Lords : Mobile Empire

Crime Lords : Mobile Empire v1.505 Mod Apk Hile Android Oyun indir

Eğer bir gangster olmak için gerekenlere var mı, Cesaretin ve bu suç musallat toprakları hayatta kalmak için beyinleri var ahbap mı? ..?

onların emrinde ölümcül araçlar ile haydutları, sokak asker ve hükümlü askere. Eğer ceza yeraltı apekse kızak satırın asılıyor varoşların yükseltmek için bir teklif kartel kavgalar ve çim savaşlar kanlı dünyasına dalış gibi mürettebat inşa etmek!

Suç Lords kurnaz kule savunma stratejisi ve ceza ortamda belirlenen sezgisel mobil muharebe oyun eğlenceli bir karışımıdır. Plan, oynamak ve dünya genelinde oyunculara karşı çukur olarak her fırsatta rakiplerinizi atlatmak.

► senin Hood koruyun!
Savunma kuleleri titiz yapıları yükseltme, güçlü teğmen işe ve toza rakip Trespassers ezmek için gizli tuzaklar dağıtarak bir zaptedilemez mahalle inşa!

► güçlü Teğmen kartları alın
Taktik nükleer, Gölge grevler, Turbo mürettebat, gizleme cihazlar, bunun adı! eski askeri diziyor Bu güçlü teğmen mahkumlar onlar layık gördükleri yalnızca kendi paralı gangster hizmetleri sunuyoruz istedi! … Ve onlara biraz para ödeyen herkes!

► Bir ekip Recruit
Işe ve helikopterlere karşı Hummers ve topçularına haydut fazla 10 benzersiz asker yükseltme ve wreak havocking mürettebat oluşturmak.

gerçek zamanlı olarak gerçek insanlara karşı ► Çal
Eğer güç ve itibar için arayışı içinde şiddetli rekabet ve kalıcı dostluklar kurarlar olarak oyuncuların milyonlarca katılın.

► heyecan verici bir yeraltı kampanya tamamlayın
Eğer gangster zincirinin üst etme yolunun yapım onların turbalar almak gibi uğursuz 7’ye kadar ve zaman goofy hainlere de savaşın.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ifşa

Oyun, ancak uygulama içi satın alma ek içerik ve prim para için kullanılabilir, oynamak için ücretsizdir. Uygulama içi satın alma $ 0,99 $ ‘dan 99.99 arasında değişmektedir.

Not: Bir ağ bağlantısı oynamak için gereklidir

Bu uygulama, yayınlanmış geliştirilen ve Mindstorm Studios tarafından yönetilmektedir. Gizlilik ve Çerez Politikası, http://www.mindstormstudios.com/privacy.html ziyaret edebilirsiniz

Crime Lords : Mobile Empire
Crime Lords : Mobile Empire
Crime Lords : Mobile Empire
Crime Lords : Mobile Empire
Crime Lords : Mobile Empire
Crime Lords : Mobile Empire

MOD
1. Enemies dont attack
2. Distance attack not limited

DOWNLOAD:

 Crime Lords : Mobile Empire v1.505 (Mod Apk) – DROPLOAD

 Crime Lords : Mobile Empire v1.505 (Mod Apk) – USERSCLOUD

 Crime Lords : Mobile Empire v1.505 (Mod Apk) – DAİLYUPLOAD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya