Dash Legends Racing Adventure v1.0.52 Mod Android Hileli indir

0
Dash Legends Racing Adventure

Dash Legends Racing Adventure v 1.0.52 Mod Android Hileli indir

Dash Efsaneler silah ve evcil hayvanların ton ile gerçek zamanlı çok oyunculu savaş olduğunu. Sık güncelleştirmeleri oyun her zaman eğlenceli ve ilgi çekici olun.

** Bulgar Oyun Ödülleri’nde @ Yılın 2016 Of Mobil Oyun **

Aday için:
– Yılın En İyi Oyun
– En İyi Görsel Stil
– İyi Soundtrack
– En iyi Dünya
ÖZELLİKLER:

Online multiplayer MACERASI: arkadaşlarınıza 3 kadar meydan ya da dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular ile rekabet! Bu eğlenceli ton var!

3 EPIC WORLDS VE HARİTA YÜZLERCE: Amazon ormanlarında, yeraltı mumya mezarları veya yanma Viking gemileri – her biri kendi zorlukları master sunar! tüm engellerin üzerinden karıştırmak!

12 EŞSİZ KARAKTERLER: A Maya rahip-doktor, bir vahşi Valkyrie, ya da Ölüler Tanrısı – Her kahraman size benzersiz bir avantaj hale getirecek! rekabeti RASE!

30+ ÖZEL BECERİ VE ESERLER: Antik emanetler süper güç ellerinde ve önümüzdeki tehlikelere için kahraman kıyafeti!

PRO LİGLER: leaderboards kaldırın ve Ligler zirvesi ulaşmak! Itibar tehlikede!

FAVORİ PET Sidekicks: Bir kaplan, bir Sfenks, bir dinozor, ve daha fazlası! En sevdiğiniz hayvan zafer sizi taşıyacak ve sizi koruyacaktır!

3 OYUN MODLARI: Küresel Arkadaş veya Matkap.

40+ GÖREVLER VE BAŞARILAR. Komple maceralar ve bahis destansı ödüller üzerinde iddia.

karakterler:
Izel – Bir gizli kabilesinin şaman, Izel halkının ve Prenses Irsa şiddetli bir koruyucudur. O hazine arayan davetsiz püskürtmek için doğanın hediye dayanmaktadır.

Irsa – bir bebek olarak Orphaned, Irsa bulundu ve şaman Izel kabilesi tarafından yetiştirildi. tanrılardan bir hediye olarak görülen, o güçlü tılsım koruma verildi.

Ölümsüz Kraliçe Cleo ve ölümsüz rahip Imhotep: – Anubis ölü Keeper Anubis onun velayetini yapmamış iki ruhlar için sinsi sinsi kendi yeraltı bölge bıraktı.

Ari – Bir rezil kedi-hırsız Ari sık sık ‘acquire’ haritalar ve antik eserler için ipuçları olur. O da güçlü paylaşımı inanmaktadır … eşyalarını içinde.

Cleo – Kraliçe Cleo ebedi gençlik coveted ve Ra rahipleri askıya animasyon onun yerine … onu odasının mühür saygısız mezar akıncıları tarafından kırıldı kadar vardı.

Cro – Cro Ice Age tarafından sürpriz yakalandı ve o donmuş uykuya bin yıl geçti. buzul buz nihayet çözülmüş, o yepyeni bir dünyaya serbest bırakıldı.

Hollandaca – Bir kendine özgü profesyonel maceraperest ‘, kimin sık sık onun başarıları geride iftihar etmektedir. yaban hayatı ile yaptığı esrarengiz ilişki genellikle Hollandalı derisini tasarrufu sağlar.

Farah – ormanda bir uçak kazasında sonra, Farah hızla uyum sağlamak zorunda. tecrit yıl sonra, o vahşi bir sertleştirilmiş survivalist ve bir ana avcı çıktı.

Mike – hi-tech dişli ve macera için bir heyecan ile donatılmış, bu milyarder onun koleksiyonuna eklemek için antik hazineleri bulmak dünyanın geçecek.

Imhotep – Kraliçe Cleo Bir defalık reddedilen talip, bu High Priest, bu hayatta veya sonrakinde, o onun olacak yemin etti. Şimdi Cleo tekrar yaşıyor, bu yüzden Imhotep en mumya yok.

Bryn – tanrıların bir asi savaşçı kızlık Bryn ceza olarak Midgard’a korumak için gönderildi. O Kaos güçleri uyandırmak istiyorum clueless maceraperest folyolar.

Ragnar – Eski bir düşmüş savaşçı, Ragnar Asgard kayıp eserler korumak için Bryn tarafından hayata geri getirildi. Ölüm bile görevinden bu velisi tutabilir.

Dash Legends Racing Adventure
Dash Legends Racing Adventure
Dash Legends Racing Adventure
Dash Legends Racing Adventure
Dash Legends Racing Adventure
Dash Legends Racing Adventure

MOD:
1. Unlimited Coins
2. Unlimited Gems
3. Unlocked Characters/Pets

DOWNLOAD:

 Dash Legends Racing Adventure v1.0.52 Mod Apk – DAİLYUPLOAD

 Dash Legends Racing Adventure v1.0.52 Mod Apk – DROPLOAD

 Dash Legends Racing Adventure v1.0.52 Mod Apk – USERSCLOUD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya