Dawn of Vengeance v1.1.3 Mod Apk Hile indir – Download

0
Dawn of Vengeance

Dawn of Vengeance v1.1.3  Mod Apk Hile indir – Download

Vengeance ŞAFAK – aksiyon sevgilisi için oyunu çekim. Mike, bir Ex Anti-Terör Ajan rolünü içine koyun. Senin görevin Ortaçağ Çeteler tarafından kaçırılan kızını kurtarmak için. Arsa garip ve gelecek için ölümcül görünüyor. Sen kızını bulmak ve Gang güdüsü yok etmelisiniz. Sen 3rd Person Çekim modunda bu savaşı kazanmak için beynini ve taktikleri kullanmaları gerekir.
* Silah ve Paketlerini Lots
– Bu bombalar vs Pistols, bozguncular gibi silahların çok sayıda türleri Sadece düşman yaptıklarının ölüme kanama yapmak sahiptir. Yeni silahlar, cephane paketleri ve tıpçı paketleri bulur için zaman ve stealth kullanmak gerekir.

* 6 farklı görevleri tamamlamak için taktikleri kullanın

– Aynı zamanda sessiz ve temiz saldırısı özellikleri. Bıçak düşman saldırısı ve sessizce onu öldürmek. Düşmanları dikkatini dağıtmak için para atmak. Görevleri tamamlamak için fark edilmeden kaldıkları çok önemlidir. Her görevin farklı bir alan ve farklı zorluklar bulunmaktadır. Her görevin farklı ipuçları sunuyor. Onları tamamlamak için taktik ve çekimleri yeteneklerini kullanın.

* Deneyim parlak AI sistemi

Bu düşman parlak AI özellikleri. Düşmanlar sonucu eylemleri görmek ve duymak. Onları yenmek için uçuş veya kavga kullanın. Düşmanları şaşırtıp-saptırırlar. Stealth düşmanlarına saldırmak. Bu sessiz katil veya katliam katil olmak isteyip sizin seçiminiz.

* Konsol Kalite Grafikler ve Sesler

Iyi optimize edilmiş konsol kalitesinde grafik yaşayacaksınız, Bu Günü ve muhteşem ışık ve efektler ile gece oynanış hem de özellikleri. Ölümcül sesleri ile sahne hissedin.

* Peki optimize edilmiş ve daha az boyut

Oyun iyi optimize edilir ve daha az boyutta sıkıştırılır. Hayır daha fazla paket veya genişleme dosyası gereklidir. Sadece bir kez indirmek ve ölüme düşman kanamaya!

Dawn of Vengeance
Dawn of Vengeance
Dawn of Vengeance
Dawn of Vengeance
Dawn of Vengeance
Dawn of Vengeance

DOWNLOAD:

 Dawn of Vengeance v1.1.3 (Mod Apk Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya