Driving Zone: Russia APK v1.11 Para Hileli Mod indir

0
Driving Zone: Russia

Driving Zone: Russia APK v1.11 Para Hileli Mod indir

Sürüş Bölge: Rusya – Rusya’da üretilen araçların sokak yarış simülatörü.
Rusya’da üretilen klasik otomobil ve en modern model arasından seçim yapabilir. Her araç kendi karakteri ve gerçek bir motor sesi var. Tüm modeller iyice gerçekçilik ve tam varlığının özel bir duygu verir gövde ve iç, bir araştırma yaptım.
Motoru çalıştırın ve mümkün olduğunca çabuk yoğun bir karayolu boyunca hareket öncesinde yoğun otomobil trafiği ve yeni araba ve oyunun diğer özellikleri kilidini yararlı olacaktır puan kazanın.
Farklı hava koşullarında, yol genişliği ve şerit sayısı ile dört eşsiz parça arasından seçim yapabilirsiniz. gökyüzü uzun gökdelenler arkasında gizli, ya da pitoresk tepeler ve ormanları ile banliyö yolda etrafında, ya da sıcak ve kuru çöl yoluyla geçen bir satırı seçin cadde devresi, yarışı düzenlemek, ama gerçek aşırı yarışçı iseniz , o zaman mutlaka sadece saf kar ve karla kaplı ağaçlar var tehlikeli buzlu yolda, kış takip keyfine varacaksınız. gerçek zamanlı olarak dinamik bir şekilde değiştirilebilir olacak günün her zaman mevcut seçim.
Bu yarış simülatörü size sakin ve güvenli ya da son derece yarış olabilir sürüş stili seçmek için yeteneği verir. ayarların bolluğu size sürüş becerilerini göstermek gerekecektir zor yarış simülatörü olarak, en gerçekçi çarşı ve basit araba fizik gerçekçilik düzeyini, değiştirmenizi sağlar.
senin oyun video kaydı ve Everyplay Servisi sosyal ağlarda arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Sen kaydedilmiş bir video replay düzenleyebilir ve cihazınızda kamera ve mikrofon kullanarak bunları yorum yapabilirsiniz.
Özellikler:
– Modern güzel grafikler;
– Gerçekçi araba fiziği;
– Gerçek zamanlı olarak günün saatini değiştirme;
– Niteliksel Rus araba modellenmiş;
– Farklı hava koşullarında 4 parça;
– Birinci kişi görünümü / iç kamera.

Uyarı! Bu oyun oldukça gerçekçi, ama nasıl sokak yarışı için size öğretmek için dizayn edilmemiştir. Gerçek araba yaparken dikkatli ve sorumlu olmak. Ağır araç trafiği sanal yarış keyfini, ama trafik kurallarına uymak ve gerçek yollarda dikkatli olun.

Driving Zone: Russia
Driving Zone: Russia
Driving Zone: Russia
Driving Zone: Russia
Driving Zone: Russia
Driving Zone: Russia

DOWNLOAD:

Driving Zone: Russia APK v1.11 (Unlimited Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya