Fairy Fencer F: Advent Dark Force Hile indir

0

Fairy Fencer F: Advent Dark Force Hile indir

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad *: LUK ekle

Seçenekler:

Numpad 1: HP’yi Sıfırla

Numpad 2: SP’yi Sıfırla

Numpad 3: Maksimum HP Ekle

Numpad 4: Max SP’yi ekle

Numpad 5: XP’yi ekle

Numpad 6: STR ekle

Numpad 7: VIT ekle

Numpad 8: INT ekle

Numpad 9: MEN Ekle

Numpad 0: AGI ekle

Numpad /: TEC ekle

Numpad *: LUK ekleyin

Numpad -: MOV ekle

Numpad +: LVL ekle

Numpad.: Altın Ekle

Notlar:

Numpad 1: HP’yi sıfırlayın – muharebe sırasında veya savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın ve ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için basın.

Numpad 2: Sıfırlama SP – savaş sırasında veya savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için basın.

Numpad 3: Max HP’yi ekleyin – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 4: Max SP’yi ekleyin – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın ve ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 5: XP’yi ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın ve ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için basın.

Numpad 6: STR ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın ve ana ünitenin durumlarına bakmak için STATUS’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 7: VIT ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 8: INT ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 9: Add MEN – mücadele etmiyorken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için STATUS’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 0: AGI ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna, daha sonra ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad /: TEC ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için STATUS’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad *: LUK ekle – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad -: MOV ekle – Savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad +: LVL’yi ekleyin – savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın ve ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için bu tuşa basın.

Numpad: Altın ekleyin – Savaşta değilken, menüyü açmak için F tuşuna basın, ardından ana ünitenin durumlarına bakmak için DURUM’a tıklayın, daha sonra değiştirmek için basın.

DOWNLOAD:

Fairy Fencer F: Advent Dark Force Hile indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya