Fantasy Premier League 2015/16 v2.1.1 Apk Mod Hileli indir

0
Fantasy Premier League 2015/16

Fantasy Premier League 2015/16 v2.1.1 Apk Mod Hileli indir

 

Fantezi Premier League için resmi uygulaması, 3 milyonun üzerinde oyuncu ile dünyanın en büyük Fantezi Futbol oyunu ve büyük ödülleri kazanma şansı!

Zaten Fantasy Premier League 2015/16 için bir ekip kayıtlı yöneticiler sadece uygulamasını kullanarak kendi ekibini yönetmek zevk içinde imzalamadan önce uygulamayı indirmek gerek. Alternatif olarak, indirmek ve uygulaması ile bir takım kayıt olun.

2015/16 için yeni özellikler uygulaması içinde Ligler katılmadan, Dream Team incelemekte içerir.
ÖZELLİKLER:

Takımınızı seçin
Senin kaptan ve yardımcısı kaptan aday, başlangıç XI seçin sizin yedek sırasını değiştirmek ve Gameweek Chips oynamak (All Out Attack, Üçlü Kaptan ve Tezgah Boost)

Son noktaları
Ya zift ya da veri görünümünde aracılığıyla takımın performansını her Gameweek gözden geçirin ve Barclays Premier League maçları sırasında canlı noktaları güncelleme izle.

Transferler
Araştırma ve yapmak transferler yararlı filtreler ile her Gameweek geçerli transferler sadece seçenekleri daraltmak için.

Oyuncu profilleri
Görünüm oyuncu profilleri ve sezon boyunca kendi puan tarihlerinin her gözden geçirin.

Fikstür
Kilit noktaları golcülerin tam dökümü 380 Barclays Premier League her biri için Gameweek tarafından sağlanan sezonunda eşleşir.

Ligler
Katıldığınız mini ligler her birimizin içinde ilerleme takip edin.

Istatistik
Oyuncu istatistikleri bir seçim ile birlikte ekip ve konuma göre filtre oyuncular.

YENİ Dream Team
Her Gameweek ve genel sezonu için en iyi onbir oyuncu görüntülemek için İstatistik elekten Dream Team erişin.

Scout
Haftalık İzci makaleler ikisi şimdi app içinde mevcuttur.

Push bildirimleri
Bir Gameweek tarihi yaklaşıyor zaman, puan güncellendi zaman, fikstür Gameweeks taşınmış uyarıları almak ve İzci kullanılabilir olduğunda.

ÖDÜLLER:

1. Ödül
Fantezi Premier League 2015/16 ve onun / onun konuğu genel galibi Birleşik Krallık’ta 7 gece mola için tedavi edilecek ve İKİ Barclays Premier League maçları VIP misafirperverliği yaşayacaksınız. Onlar da bu tür Liverpool Manchester Milli Futbol Müzesi, Beatles Story gibi önemli İngiliz turistik bir seçim ziyaret edebilir veya Snowdonia’da, Galler Zip World Avrupa’nın en uzun zipwire sürme bir gün geçireceksiniz.

İngiltere ve 7 gecelik konaklama ve transferler de ödül dahildir.

Üç Aylık Ödüller
Q1 (GW 1-9), Q2 (GW 10-19), Q3 (GW 20-29) Q4 (GW 30-38): sezon dört çeyrek bölünecektir. Her üç ayda bir afiş üst bitirir kişi maç öncesi yemek ile kendi seçtikleri bir Barclays Premier League ekibi izlemek için VIP seyahat kazanacak, iki gece konaklama ve transferler dahil.

Aylık Ödüller
Aylık afiş üst bitirir kişi Ayın Yöneticisi ilan edilecek ve bir tablet cihazı, Nike Ordem 3 maç topu ve EA SPORTS FIFA 16 oyunu alacaksınız.

Tam şartlar ve koşullar ve bir Fantasy Premier League 2015/16 takımı kayıt ziyaret edin http://fantasy.premierleague.com

Fantasy Premier League 2015/16
Fantasy Premier League 2015/16
Fantasy Premier League 2015/16
Fantasy Premier League 2015/16
Fantasy Premier League 2015/16
Fantasy Premier League 2015/16

DOWNLOAD:

Fantasy Premier League 2015/16 v2.1.1 Apk

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya