Final kick Apk v3.1.17 Mod Para Hileli Versiyon Android Oyun indir

0
Final kick

Final kick Apk v3.1.17  Mod Para Hileli Versiyon Android Oyun indir. Merhaba arkadaslar android sevilen oyunlarında olan Final kick oyunun mod apk versiyonunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

Enjoy the tense moments of the penalty shots as if you were playing in the World Cup final, competing against the best teams, making the most spectacular goals and saves and along with graphics that will make you feel as if you were sitting in the first row in Maracan„ Stadium. Perfect your special shots, shoot with special effects, fool your opponent and make the most impressive saves, controlling the ball with one finger, and become the Brazil 2014 Champion.

◉ THE MOST REALISTIC GRAPHICS
Simply amazing right from the first minute. With slow-motion replays to watch the best goals from all possible angles, so as not to lose a single detail.

◉ REALISTIC ANIMATIONS
Super realistic animations using the latest technology in motion capture with real players like Gerard Piqué.

◉ SIMPLE AND INTUITIVE CONTROLS
Without complicated virtual controls: Shoot the ball with your finger and drag the goalkeeper in order to make monumental saves. Playing could not be any simpler, but mastering the game is only within reach of champions of football.

◉ REAL-TIME MULTIPLAYER
You can play against your friends or let the game find you an opponent to see how good you are in short games, in which the winner will be made known in a matter of two minutes.

◉ 20 LOCAL OFFLINE TOURNAMENTS
These are for you to play against 100 of the best teams of the moment without internet connection.

◉ CUSTOMISE YOUR TEAM
Create the team of your dreams by customising every detail of your players, and train them in order to continue improving their skills and make increasingly spectacular goals.

◉ WEEKLY TOURNAMENTS WITH PRIZES
There is a new free tournament every weekend for you to measure your skills against the world, and win prizes if you are among the top 100.

◉ FREE
You can enjoy the game completely free. The inApp options are completely optional. What are you waiting for? Try it. There are spectacular goals for you to make.

Ceza çekim gergin anlar keyfini size ilk satırda oturuyormuş gibi hissettirecek grafikler ile en muhteşem gol atmakta ve kaydeder ve birlikte, en iyi takımlara karşı rekabet, Dünya Kupası finalinde oynayan sanki Maracan “Stadium. , Özel efektler ile ateş, özel çekim mükemmel rakibini kandırmak ve bir parmak ile topu kontrol, en etkileyici kaydeder yapmak ve Brezilya 2014 Şampiyonu olmuştu.

EN GERÇEKÇİ GRAFİKLER ◉
Ilk dakikadan itibaren sadece şaşırtıcı doğru. Tek bir detay kaybetmek değil çok yavaş hareket tekrarları ile, mümkün olan tüm açılardan en iyi hedefleri izlemek için.

◉ GERÇEKÇİ ANİMASYON
Gerard Piqué gibi gerçek oyuncular ile hareket yakalama son teknolojiyi kullanarak Süper gerçekçi animasyonlar.

◉ Basit ve sezgisel KONTROLLERİ
Karmaşık sanal kontrolleri olmadan: parmağınızla topa vurmaya ve anıtsal kaydeder yapmak için kaleci sürükleyin. Herhangi bir basit olamazdı oynarken, ama oyun mastering sadece futbol şampiyon ulaşılabilecek.

◉ gerçek zamanlı çok oyunculu
Siz arkadaşlarınıza karşı oynamak ya da oyun size kazanan iki dakika bir konuda bilinen yapılacağı kısa oyunlar, ne kadar iyi görmek için bir rakip bulmak sağlayabilirsiniz.

◉ 20 YEREL ONLINE TURNUVALARI
Internet bağlantısı olmadan anın en iyi takımları 100 karşı oynamak için bunlar.

SİZİN EKİBİ özelleştirin ◉
Oyuncularının her detayını özelleştirerek hayallerinizdeki ekip oluşturmak ve becerilerini geliştirmeye devam ve giderek muhteşem gol yapmak için onları eğitmek.

ÖDÜLLER İLE ◉ HAFTALIK TURNUVALAR
Eğer dünyaya karşı yeteneklerinizi ölçmek ve en iyi 100’ü arasında ise ödül kazanmak için yeni bir ücretsiz turnuva her hafta sonu vardır.

◉ ÜCRETSİZ
Sen tamamen ücretsiz oyun keyfini çıkarabilirsiniz. InApp seçenekleri tamamen isteğe bağlıdır. Ne bekliyorsun? Deneyin. Yapmak için muhteşem amacı vardır.

Final kick
Final kick
Final kick
Final kick
Final kick
Final kick

DOWNLOAD:

Final kick v3.1.17 (Mod Money/Vip/Ads-Free) APK

OBB:

Final kick v3.1.17 (Mod Money/Vip/Ads-Free) APK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya