Fortress Legends v5.1 Hile APK Mod

0
Fortress Legends

 Fortress Legends v5.1 Hile APK Mod

**** Biz bir kamera yoksa yüklenmesini engelleyen bir sorun farkındayız. Şu anda bir çözüm üzerinde çalışıyoruz ve en kısa sürede biz mümkün olduğunca güncelleştirme yayımlayacaktır. Biz bu sizin herhangi neden herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Anlayışın için teşekkürler. ****
Eğer efsanevi olmak için gerekenlere sahip misiniz? Kale Legends, güçlü bir, aşılmaz bir kale inşa etmek ve geldikleri yere geri davetsiz misafirleri kovmak. Ardından, güçlü silahlara sahip kendi kaleleri intikam almak ve smithereens bunu şut!

▼ ▼ ▼ ▼ ÖZELLİKLERİ

▼ 4-OYUNCU GERÇEK ZAMANLI CO-OP
Gerçek zamanlı olarak en fazla 3 arkadaş ve yenilgi düşmanları ile güçlerini birleştirir. Eğer arkadaşlarınızla oynarken Yoğun multiplayer aksiyon ve epik savaşlar bekliyor.

▼ RAID DİĞER OYUNCULAR
Senin kahramanın tam kontrol altına almak ve parçalara düşmanlarının hepsi kesmek. Durdurulamaz silah salıncak ve moloz rakibin kale terk etmek büyü en güçlü attı. Diğer oyuncuların kaleleri Raid ve kendi sabit Kazanılan hazineleri yağma.

Bir GÜÇLÜ Müstahkem Mevki Komutanlığı ▼
Tehlike ve zindanlar dolu büyük bir kale oluşturun. Ölümcül tuzaklardan kurmak ve temel savunmak için şeytani yaratıklar summon. Savunma ve güç karanlık ve yıkım senin kölelerinin yükseltmek için altın, mana ve taşlar toplamak.

SİZİN HERO ARTIRMA ▼
Böyle Staffs, pala, Bows ve Twin Blades gibi güçlü yeni silahlar Forge! Senin kahraman, beceri, zırh ve çok daha fazlası Level up. Kalelerinden en güçlü destroyer ol.
Ne için bekliyorsun? Sizin LEGEND bekliyor …!

———————————–
【Desteklenen cihazlar】

[Desteklenen işletim sistemleri]
4.0.3 Cihazlar ve yukarı Android.

【】 Yasal Uyarı
(1) Yukarıda yazmıyorsa aygıtları veya OS sürümleri biz onlar çalışacağız ne kadar iyi garanti edemez böylece desteklenmez.
(2) cihazınız, ağ durumunu ve ya konum cihaz destekliyorsa oyun bile ne kadar işe yarayacağını etkileşebilir hangi durumlar vardır.

Fortress Legends
Fortress Legends
Fortress Legends
Fortress Legends
Fortress Legends
Fortress Legends

DOWNLOAD:

 Fortress Legends v5.1 Apk Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya