Garena Thunder Strike EN Apk v1.00.200 Mod Hile indir

0
Garena Thunder Strike EN

Garena Thunder Strike EN Apk v1.00.200 Mod Hile indir

Senin Fighter Denetim galaksi keşfetmek ve tüm düşmanları yok! Bir Thunder Forvet olarak senin görevin evrenin kontrolünü ele önce Star Alliance’ın şeytani planı durdurmaya olduğunu.

Thunder Strike bağımlılık oyun ve müthiş animasyon grafikleri ile hızlı tempolu bir oyun çekim. Bu heyecan verici aksiyon oyunu 80 ve 90 ‘arcade klasikleri nostaljik oyun geri getiriyor. Oyun çok düzgün – sadece atlatmak ve saldırı ekranda parmağınızı kaydırın. Oyuncular özelleştirmek ve bilinmeyen galaksileri keşfetmeye ve oyunda kötü Star Alliance’a yenmek için kendi Fighter uçakları güçlendirebilir.

Thunder Strike çeşitli oyun modları vardır; Her meydan okuma farklı türde bir sunan. Bu Fighters yükseltme ve daha aşamaları kilidini epik 12 Zodyak Patronlar yenerek, daha taşlar ve ekipman toplamak için düşman sonsuz dalgaları mücadele kadar uzanmaktadır. Oyuncular ayrıca kendi gücünü arttırmak için pilotları elde edebilirsiniz: Her pilot bir savaşta oyuncuların performansını artırmaya yardımcı olabilir özel bir yeteneği vardır. Savaşçıları ve diğer ekipmanların gibi, pilotlar kadar tesviye ve yükseltilmiş, ancak farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir.

Buna ek olarak, Thunder Strike oyuncuları için büyük toplumsal işlevleri vardır. Oyuncular haftalık lider gemide üst rütbe elde etmek için arkadaşları ile onların puanları rekabet, hem de savaşlarda kötülük Star Alliance’a yenilgi yardımcı olmak için arkadaşlarınızın Fighters meşgul olabilir. Yumuşak hareketler ve heyecan verici savaşlar, oyuncular her zaman her yerde arkadaşlarınızla muhteşem yıldızlararası yolculuk keyfini çıkarabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
• [YENİ] Dünya Savaşı: Yeni PVP çıktı! Dünya Savaşı’nda diğer oyunculara meydan okumak! Diamonds and Gold yüzlerce kazanmış olmak için bekliyor!
• Uzay Tema: galaksi savunmak için Dünya’nın Federasyonun kuvvetleri katılın. Gerçekçi uzay ortamlarında eylem ve savaş kalın alın!
• Sonsuz Modu: düşman durdurulamaz saldırı Survive! Senin saldıran yeteneğini artırmak için arkadaşlarınızın yardımı kullanın. Haftalık lider gemide arkadaşlarınızla iyi skoru yarışın.
• Patron Modu: oyunların her aşamasında sürekli zorlu 12 Zodyak Patronlar yenin ve EXP / Altınları / ilerleyen malzemeleri toplamak!
• Fighter Yükseltme ve Özelleştirme: yükseltilebilir parça ve silah ton keşfedilmeyi bekliyor! Güçlü Fighter oluşturmak için parçaları birleştirin
• Pilot sistemi: Yeni tanıtılan Pilotlar iktidarı mücadele artırın! Kendilerine özgü beceri ve yeteneklerini deneyin.

Web Sitesi: http://thunderstrike.garena.com
Facebook Fanpage: https://www.facebook.com/thunderstrikeen
Müşteri Hizmetleri: tsenfeedback@garena.com

Garena Thunder Strike EN
Garena Thunder Strike EN
Garena Thunder Strike EN
Garena Thunder Strike EN
Garena Thunder Strike EN
Garena Thunder Strike EN

DOWNLOAD:

 Garena Thunder Strike EN Apk v1.00.200 [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya