Garfield’s Diner Hawii v1.3.0 Mod Apk Hile indir – Download

0
Garfield's Diner Hawaii

Garfield’s Diner Hawii v1.3.0 Mod Apk Hile indir – Download

Aloha! Garfield & Arkadaşları Garfield Diner Hawaii bu cızırtılı sıcak yaz baskısında daha yiyecek ve eğlence sunmak için geri döndü. Eğer sevdikleri yemekleri ile müşterilerine hizmet için zamana karşı yarış Honolulu sahillerinde yeni bir restoran yönetin. Bu eatery bir sürü daha ilginç olsun hakkında!

Honolulu, Hawaii: size zaman yönetimi hit getiren şirket, Garfield Diner şimdi size dünyanın en güzel yerlerinden birinde daha bağımlılık oyun seti getiriyor! Ve evet, bu bir zaman yönetimi oyunu favori karakter dolu! Irma onu diner tip-top şekli olduğunu, Garfield ve çete (ve her şeye rağmen) sayesinde onu tatilden döndü ve olmuştur. Kendinden geçmiş, Irma Hawaii küçük bir tatil ile Garfield, Jon Arbuckle ve tüm diğerleri ödüllendirmeye karar verir. Basit bir tatil yakında başka bir akşam macera olur gibi ama ne başladı!

Irma kuzeni ihtiyacı iflas onu Honolulu diner kaydetmek için yardımcı ve o yardım için Jon döner. Tabii ki, Jon o herkesin favori yağ kedi, Garfield paha biçilmez yardım da dahil olmak üzere bu eatery yönetmek alabilirsiniz tüm yardıma ihtiyacı olacak!

Yani Garfield ve Jon geri mutfakta. yemekler bir-clinking ve-clanking tava ile, pişirmek hizmet ve onların aç Hawaii müşterilerine beslemek için onlara kalmış. Eğer değil elveda (sonsuza kadar!), merhaba olmak için size bir sonraki Aloha istiyorsanız, zaman yönetimi üst çentik olduğundan emin olun!

Yani Irma’nın eatery gurme yiyecek kadar hizmet veren Garfield, Jon, Odie, Liz, Doc Boy, Nermal ve Arlene, katılın. Honolulu Gıda asla eskisi gibi olacak!

OYNANIŞ

diner farklı istasyonları aracılığıyla yönlendirilerek Garfield ve arkadaşlar yardımcı. Çalışanlarınızın her üyesi hızla yönetilmesi gereken ve verimli emin yemekler hazırlanır ve onların sabır dolmadan müşterilerine sunulmaktadır yapmak. iyi yapmak ve kayıttaki daha memnun müşteriler, artı daha fazla para olacak! En iyi zaman yönetimi becerilerini kullanmak ve Irma’nın eatery şehrin konuşma yapmak!

ÖZELLİKLER

· Honolulu, Hawaii zorlu bir oyun seti! Aloha!

ama zor bastırmak için · kolay Çılgınca, heyecan verici, arcade tarzı zaman yönetimi oyun almak için

· Garfield çizgi roman popüler karakterleri Kiralama

· Daha iyi sağlamak için ekipman yükseltme, Irma popüler eatery hızlı hizmet!

· VIP büyük ödüller için ekstra bir zorluk sağlamak için rastgele eatery ziyaret edecek

Garfield ve arkadaşları içeren · toplayın özel karakter kartları

Eğer herhangi bir desteğe ihtiyacı ya da yorum / endişeleriniz varsa, bize e-posta çekinmeyin:
gamesupport@webprancer.com

Japonca, Korece, Portekizce, İspanyolca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince dil, İngilizce olarak mevcuttur Fransızca, Almanca, İtalyanca. Sadece oyunun başlığı ekranından dilinizi değiştirmek!
** App ücretsiz iken, kendi oyun deneyimini geliştirmek için kullanıcıların isteği üzerine satın alınabilir gerçek para için ödenen içeriğe sahip unutmayın lütfen unutmayın. Google Play Store uygulamasının ayar sayfasından etkinleştirilebilir şifre koruma kullanarak bu uygulamanın içinde yapılan uygulama içi satın alma kontrol edebilir. **

Garfield's Diner Hawaii
Garfield's Diner Hawaii
Garfield's Diner Hawaii
Garfield's Diner Hawaii
Garfield's Diner Hawaii
Garfield's Diner Hawaii

DOWNLOAD:

 Garfield’s Diner Hawii v1.3.0 (Mod Apk Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya