Gunship Strike hile apk mod

0
Gunship Strike hile apk mod

In the year 2046 A.D., the green land and resources are getting precious and limited. Leaders around the world start fighting and invading each other, making the world in chaos and the lives of mankind are in danger, thus a world war III has begun. In this chaos situation, we must stand up to safe guard our nation.

Leaders from around the world are eyeing to conquer our green land. They are approaching with world of tanks and missiles. We must fight and defense our land with no fear. We only have gunships for defense and these are good tanks striker in battle field. However, be careful the ground to air missile, it is gunship biggest threat. The gunship is equipped with missile and it is best suited to strike out the tanks at front line battle.

Use your best strategy and resources to plan out this battle, act fast and precise to win this battle with glory. Gunship Strike is a gunship battle game that requires planning, controlling and organizing in order to win this strategy game. You command the gunship to move around the front line battle to attack any approaching tanks. Upon consumed all missiles, return to base to reload.

Good luck commando.

yıl 2046 İS olarak, yeşil alan ve kaynaklar değerli ve kısıtlı alıyorsanız. Dünya liderleri mücadele ve birbirlerine işgal, kaos dünyayı yapmaya başlamak ve insanlığın hayatı tehlikede böylece bir dünya savaşı III başladı bulunmaktadır. Bu kaos durumda, biz güvenli bekçi bizim millet kadar durmalıdır.

dünyanın dört bir yanından Liderleri bizim yeşil toprakları fethedip izlemekte olduğunu. Onlar tank ve füze dünya ile yaklaşıyor. Biz hiçbir korku ile topraklarımızı mücadele ve savunma gerekir. Biz sadece savunma için helikopterleri var ve bu savaş alanında iyi tanklar forvet vardır. Ancak, hava füze zemin dikkatli olun, en büyük tehdit savaş helikopteri olduğunu. savaş helikopteri füze ile donatılmış ve en iyi ön hat savaşında tanklar grev için uygundur.

Bu savaşı planlamak zafer ile bu savaşı kazanmak için hızlı ve hassas hareket için en iyi strateji ve kaynakları kullanın. Gunship Strike kontrol etmek ve bu strateji oyunu kazanmak için organize planlama gerektiren bir savaş helikopteri savaş oyunu. Herhangi yaklaşan tankları saldırı için ön hat savaş dolaşmak için savaş helikopteri komutu. tüm füzeleri tüketilen üzerine, tabana dönüş yeniden.

İyi şanslar komando.

Gunship Strike
Gunship Strike
Gunship Strike
Gunship Strike

Ek bilgiler

Güncellendi : 2 Nisan 2016
Boyut : 6,2M
Yükleme sayısı : 5.000 – 10.000
Mevcut Sürüm : 1.3
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 12 Orta Düzeyde Şiddet Daha fazla bilgi edinin

DOWNLOAD: Gunship Strike

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya