Heroes of 71 : Retaliation Mod Apk v1.1 Hileli Android Oyun indir

0
Heroes of 71 : Retaliation

Heroes of 71 : Retaliation Mod Apk v1.1 Hileli Android Oyun indir

Kahramanları Bangladeşli kültür ve mirasını, bizim kurtuluş savaşı korumak ilk önemli Bangladeşli mobil tabanlı oyun muydu. Google Analytics verilerine göre, 400.000 Google Play Store indirme, 684.196 toplam aktif kullanıcı, 5 milyon toplam oturum ve kullanıcı değerlendirmesi 4.7 elde etti. Şimdi yapımcıları daha penetrasyon için planlıyoruz. Bu oyunun ardışık versiyonu 71 Heroes olarak adlandırılan 26 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek: Misilleme. oyunda kullanılan 3D grafik ve animasyon Kurtuluş Savaşı Bangladeş dayalı bir savaş ortamında fetih kullanıcı deneyimi sağlar 1971 yılında savaşın gerçek ortama göre dizayn edilmiştir.

Öykü:
“71 Kahramanları: Misilleme” (হিরোজ অব 71 রিটালিয়েশন) “71 Heroes”, selefinden bir devamı ile başlar (হিরোজ অব 71) Shamsu bahini Shanir Char, Barisal bir stratejik öneme sahip Pakistan taban yakalama ve savunma tasvir olduğunu son nefesine kadar. Onlar acımasız savaşta hayatta olsa, Sajal öldürüldü. Şimdi Shamsu bahini onların düşmüş yoldaşı için intikam kalplerini belirledi. Yeni bir görev onları bekliyor. Pakistan güçleri bir grup kadın kaçırdı ve bazı mil uzakta Shanir Char dan, Ullar Haat bulunan bir işkence kampında bunları düzenliyoruz. Shamsu bahini tek kaza olmadan bu cesur kadınları kurtarmak zorundayız. Shamsu bahini kamp yakalar onlar silahlı kadın gerilla grubunu organize sırasında yakalanan bir başka kadın gerilla savaşçısı Anila karşılamak.

Anila Andharmanik Khaal (kanal) üzerinden bir köprü yok etmek için başka bir misyonu Shamsu bahini katıldı. sık sık Pakistan tedarik konvoyları tarafından kullanıldığı gibi köprü stratejik önem taşımaktadır. Shamsu bahini konumu Pakistan ordusunun tehlikeye ikinci görev, bir sessiz olması gerekiyordu ama, benzeri görülmemiş bir dönüş alır. Şimdi Shamsu bahini harika şeye karşı tam bir cepheden savaş ile karşı karşıya. karakterler, yerler, olaylar, misyon ve hikayesi hepsi hayal ürünüdür ve herhangi bir şekilde gerçek olayları temsil etmemektedir.

oyun:
“71 Kahramanları: Misilleme” (হিরোজ অব 71 রিটালিয়েশন), ayrı yeni misyon ve yeni karakterler sunma gelen, herhangi bir hareket izin vermeden bir pozisyonda oyuncu sınırlı “71 Kahramanları” selefinden oyun farklıdır. yeni oyun radikal Portbliss Oyunları geliştiriciler göre, Pakistan Junta mücadele ederken ileriye taşımak için oyuncu bu ayarları değişti ve olanak sağlamaktadır.

Birden fazla düzeyde olacaktır. Birinci düzey sivilleri kurtarmak üzeredir ve bir sonraki seviye düşman kaynak malzemeleri bar için bir köprü patlatma ilgili. Tüm seviyeler birbirine birbirine ve oyun hikaye bağımlı olan. Düzeyleri gelişmiş grafik performansı ve görsel çekiciliği ile tasarlanmıştır. gündüz ve gece simülasyon hem de ilave yeni arazilerde yeni bir savaş deneyimi vermek için.

Amacımız:
Oyunun amacı mobil oyunlar aracılığıyla Bangladeş kültür ve tarih hedef pazar sahibi yapmaktır. Yeni nesil yetiştirme ama kendi kültür ve korumak için gidiyoruz mirası hakkında habersiz olan. Bir savaş ortamında fetih kullanıcı deneyimini Kurtuluş Savaşı Bangladeş dayalı yapılan gemi planlıyoruz. Kullanıcıların Bangladeş kültür tabanı ve miras olarak kurtuluş savaşı ile ilgili bilinci ile kazanan bir duygu var yardımcı olacaktır.

Gelecek planı:
Geliştiriciler gelecekte Bangladeş Kurtuluş Savaşı tüm önemli olayları kapsayan büyük misyonlar ileri bu oyunu almak için planım var.

Takım Açıklama:
Proje Kurşun: Masha Müstakim
Yaratıcı Yönetmen: Rakibul Alam Sulov
Programlama Takım: Arifur Rahman, Apratim Kumar Chakrabartty, Md Mamun Kaiser Zisan, Abdul Cevad, Avik Sharma Chowdhury.
Sanat ve Animasyon: Papan Jit Dey, Rehab Uddin Shawon
Sinematografi ve VFX: Rakibul Hasan Toor
Ses ve SFX: Tapesh Chakrabartty
Senaryo ve Hikaye: Ömer Rashid Chowdhury
Pazarlama ve Halkla İlişkiler: Hasan Al Razi, Tanzil Tafheem
Yapımcı: Rayhan Razib, Shafayat Latif

Heroes of 71 : Retaliation
Heroes of 71 : Retaliation
Heroes of 71 : Retaliation
Heroes of 71 : Retaliation
Heroes of 71 : Retaliation
Heroes of 71 : Retaliation

DOWNLOAD:

Heroes of 71 : Retaliation Apk v1.1 [Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya