Kılıç savaşı v1.2 (Mod Apk Money) Hileli Versiyon indir

0
Kılıç savaşı

Kılıç savaşı  v1.2 (Mod Apk Money) Hileli Versiyon indir o erken 15. yüzyılda Debdashi olarak bir tapınak tuzağa zaman Katya görünüşte bir çocuk olarak yetim kaldı. Bir savaş pilotu Jitantak, cehennemde onu buldu ve onu kurtardı. Neredeyse yılan klan sorpeto hizmet içine yıkanmış, ama Olga Umhrah ve Avici lehim tarafından kurtarıldı.
Katya 400 yaşında, ama onun dünyasında genç olarak kabul edilir ve bir genç kadın görünümündedir. Katya 400 yıldan daha eski olmasına rağmen onun yirmili yaşlarda sanki o görünüyor.
Bir uzay-zaman blok içinde 400 yıl sonra, o, iyi ya da kötü olmak için oyunu oynamak kez Avici- kötü lehim ya saldırı ya da iyi lehimler Urushi- seçeneğine sahip olacak şimdi bir seçim vardır. Seçtiğiniz bağlı oyun çalışacaktır.

savaşçıların mücadele ve oyunu başlatmak istiyorum seçin.

DUYARLI ve sezgisel dokunmatik KONTROLLERİ
Saldırı, atlatmak, blok ve dökme yıkıcı güç

BASİT HAREKET
Kullanımı kolay, kademe için-hareket kontrolleri zahmetsizce gezinmek ve hazine, kılıç, kalkan, zırh ve diğer sihirli nesneler gibi koleksiyon öğeleri ararken kale bölge keşfetmek oyuncular sağlar.

YETKİLERİ: o silahsız yumruk yumruğa combat.She yeterli fazla da çok güçlü bir lider olduğunu, ancak Katya, savaşta onu Çelik kılıç çoğunlukla dayanır.

YETENEKLER: havaya atlar ve bir uçan yumruk ile gelen düşmanlar saldırıyor. saldırı ve ölümlü dünyanın neredeyse tüm bilinen hususlar engelleyebilirsiniz.

Kılıç savaşı
Kılıç savaşı
Kılıç savaşı
Kılıç savaşı
Kılıç savaşı
Kılıç savaşı

DOWNLOAD:

 Katya action fighter v1.2 (Mod Apk Money) – USERSCLOUD

 Katya action fighter v1.2 (Mod Apk Money) – UPLOADED

OBB:

 Katya action fighter v1.2 (Mod Apk Money) – userscloud

 Katya action fighter v1.2 (Mod Apk Money) – uploaded

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya