Maleficent Free Fall Apk v3.1.0 Mod Hileli indir

0
Maleficent Free Fall

Maleficent Free Fall Apk v3.1.0  Mod Hileli indir

Disney’in # 1 hit oyunu Dondurulmuş Free Fall yaratıcıları yepyeni bir maç 3 bulmaca macera geliyor, Maleficent Free Fall! Eğer daha önce hiç görmediğiniz gibi Disney’in destansı canlı-aksiyon filmi Maleficent esinlenerek, heyecan verici ve zorlu hedefleri ile muhteşem bir yolculuk yapmaya olacak!

Diğerleri Maleficent Free Fall hakkında neler söylediğine bakın:

Ayrımın yapılması-Bayan Uygulamalar: ‘Maleficent Serbest Düşme’ ve daha fazla. – Mashable
‘Maleficent Free Fall’ çok iyi selefi çalışmalarını ne yaptı alarak ve herhangi bir olumsuzluk getirmeden onu geliştirmeleri, kesinlikle bir başarı. – StitchKingdom

KARANLIK BİR MATCH 3 ON TWIST – Anahtar ve basamaklı tarak tetikleyici olarak 3 veya daha fazla maç oluşturmak ve özgün hedefleri fethetmek için büyülü taşlar kurulu kaydırın!

KÖTÜ bir başlangıcı vardır – anlatılmamış hikaye keşfetmek için harita üzerinden ilk bölüm olarak genç Maleficent, yolculuk başlar onun karga Diaval kilidini ve birçok diğer gizemli sürprizleri keşfedin!

Maleficent GÜCÜ – anında aynı renk taşlar kaybolmak Maleficent yeşil büyü Cast, saldırmak ve tüm satırları ve sütunları silmek için dikenli kurulu veya döküm dalları yeniden düzenlemek için Diaval çağırıyoruz! yol boyunca daha fazla benzersiz güç-ups kilidini ve intikam için Maleficent en şiddetli arzu yaşayın!

Maleficent Serbest Düşme oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir. oyun ipuçları, haberler ve daha fazlası eşleşen Facebook.com/DisneyGames~~dobj ziyaret! sinemalarda, Disney Maleficent görmek için unutmayın – seansları için yerel listeleri kontrol edin!

Bu deneyim indirmeden önce, bu uygulama Şirketler Walt Disney Aile ve bazı üçüncü taraflar için gerçek para, yanı sıra reklam maliyeti uygulama içi satın alma içerdiğini düşünün lütfen. Bu uygulama kolayca kişileri ile iletişim sağlamak için iletişim bilgilerinizi erişir. Yükleyebilir ve cihazınıza bu uygulamanın içeriği kaydedebilirsiniz

http://games.disney.com/maleficent-free-fall-app – resmi Maleficent Free Fall web sitesini ziyaret edin

Maleficent Free Fall
Maleficent Free Fall
Maleficent Free Fall
Maleficent Free Fall
Maleficent Free Fall
Maleficent Free Fall

DOWNLOAD:

Maleficent Free Fall Apk v3.1.0 Моd (Lives/Magic/Unlocked)

OBB:

Maleficent Free Fall Apk v3.1.0 Моd (Lives/Magic/Unlocked)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya