Metin2 hileleri nasıl yapılır ve Kodlanır

0

Metin2 hileleri nasıl yapılır ve Kodlanır

Merhabalar ! Günümüz oyunlar olsun veya programlar olsun bilgili insanlar hep onların daha kolay bir uygulamasını yapmıştır. Günümüz adı olarak buna hile deniliyor. Bu hileler programdan ve oyundan oyuna değişiyor. Bu konumda sizlere metin2 de hile yapabilmek için kabaca nelere ihtiyaç olduğunu anlatacağım. Bildiğiniz gibi metin2 iki ana dala ayırılır. TR ve PVP. Bu alanlarda hileler de bir sürü dallara ayrılır. Bu kadar fazla detaya girmeyeceğim.

1. İngilizce: İngilizceniz olmalı. Bunun için kurslara gidebilirsiniz. Ailenizde bu işlerde uğraşanlar varsa onlardan yardım alabilirsiniz. Genelde bu işe girişmek isteyenler özel kurs yerine ailesindeki birine danışmak ister En basit örneği aşağıdaki fotoğraf.

bandicam2016-08-1413-35-43-355

2-) Hile yapmak için gerekli materyalleri birinden hazır bir şekilde almak yerine araştırarak hem yabancı dilinizi hemde
programlama dilinizi geliştirebilirsiniz. Araştırma yaparken sürekli türkçe kaynak bulamayabilirsiniz, bu yüzden ingilizce
öğrenmeniz şarttır. Araştırmaya etkisi olan diğer bir husus ise yazılım bilgisidir, ingilizce öğrenemiyorsanız bile yazılım bilginiz ile karşınıza çıkan kod bloğunu yorumlayarak ne yapıldığını anlayabilirsiniz veya “How to”, “How to make” gibi bazı kelimeler kullanarak araştırma işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

3- C++ gibi bir dile hakim olmak zorundasınız, hakim olamasanız bile bazı terimlerine aşina olmanız hile yapmanızı kolaylaştırır. Örneğin, DWORD ve __asm terimleriyle en basitinden Pickup ve Auto Attack gibi basit hileler yapabilirsiniz.

En basit şekilde yapılan bazı hileler,

pER4bN

4- İşinizi kolaylaştırmak adına internette videolu anlatımları bulunan bazı hile yapma videoları,

Wallhack

Attack Speed ve Move Speed

https://www.youtube.com/watch?v=3xlqJnVG298

Combo, Attack Mode ve One Hit

https://www.youtube.com/watch?v=QoArt2ZWqr0

No Fog ve Zoom Hack

https://www.youtube.com/watch?v=-ccqdLi2usI

https://www.youtube.com/watch?v=9OrT1rHvrvQ

Konu alıntıdır.

Tranquillo Teşekkürler.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya