Minecraft Hileleri KoP Photo Realism Resource Pack 1.11/1.10.2/1.9

0

Minecraft Hileleri KoP Photo Realism Resource Pack 1.11/1.10.2/1.9

KoP Photo Gerçekçilik Kaynak Paketi, başka bir paket gerçekçilik Doku Paketi ile karşılaştırılabilecek niteliktedir. Bu pakette, akıllı netlik veren ve eşdeğer dokuların tüm parçalarını detaylandıran 128x çözünürlük ile mükemmel renklerde dokular var, yine de binalara veya minimalistlere modaya uygun dokunuşlarla oldukça kolay bir stilde. Xx12xx Kaynak Paketi (Google’dan bazı şablonlar) diğer paketler, zırhlar, menüler, çeteler ve portaldan dokular yok (biraz değiştirildi).

kop-photo-realism

KoP Photo Gerçekçilik Kaynak Paketi’ni yükleme Adım adım

HD kaynak paketlerini düzgün (32 × ve daha yüksek) kullanabilmek için Minecraft’ınızı MCPatcher kullanarak veya OptiFine’i kullanarak düzeltmeniz gerekecektir. Optifin, MCPatcher’ın tüm özelliklerini içerdiği için tercih edilir ve oyun hızlarını ve grafik ayarlarını büyük ölçüde arttırır. MCPatcher, Minecraft güncellemeleri ile aynı gün içinde güncellenir; acele edin, bunun yerine kullanın.

1.MCPatcher’ı veya OptiFine’yi indirin. OptiFine’i indirdiyseniz, 3. adıma geçin.
2.MCPatcher için: mcpatcher-X.X.X.jar dosyasını çalıştırın ve “patch” i tıklamaya devam edin.
3.For Optifin İçin: OptiFine’i diğer modlar gibi yükleyin? Minecraft.jar dosyasını açıp Optifine’in zip dosyasından .class dosyalarını yerleştirerek.

Kredi: xx12xx

DOWNLOAD LINKS

KoP Photo Realism Resource Pack
64x
128x
256x

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya