Mini Racing Adventures Apk v1.10.1 Mod Hile indir

0
Mini Racing Adventures

Mini Racing Adventures Apk v1.10.1 Mod Hile indir Mini Yarış Adventures Tanıtımı, gerçek zamanlı çok oyunculu indirmek için muhtemelen en iyi ücretsiz 3D sonsuz yan kaydırma fizik tabanlı yarış macera oyunu şimdiye kadar oluşturulmuş!

kısa Tanışma Martin Nitro Minimo veya MnM. Şimdi boy kısalığı o olabilir ama o yüzeyin altında yerine getirmek için büyük hayalleri olan bir büyük büyük kalp yalan. kendi zamanının en büyük dayanıklılık yarışçısı olarak rekortmen olmak ve acımasız peşinde onun gölgeli rakibi Omini Speedario üstesinden gelmek için onun arayışı içinde Martin Yardım.

Mini Yarış Adventures 12 maceracı aşamaları en uzak köşelerine arasında seyahat etmek, kendi his ile 26 benzersiz araçlar her koleksiyonumuzu kilidini meydan okuyor. eyleme yarışı favori Buggy araba, ATV, Deneme Motor Bike, hatta kamyon seçeneğini en yüksek tepeye, kir parçalarını, karlı dağlar ve diğer güzel tasarlanmış aşamaları tırmanmaya. 5 farklı yükseltmeleri kilidini potansiyel araçlarınızı en üst düzeye çıkarmak. Biz bitiş çizgisinde sizi görmek isterdim ama kendi oluşturmak zorunda kalacak şekilde yol asla durur. Bu meydan okumaya hazır mısınız?

Özellikler:
★ Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Multiplayer diğer MRA yarışçılar ve hatta arkadaşlarınızla karşı
★ CPU veya Hayalet karşı Çevrimdışı Multiplayer!
★ Google Kayıtlı Oyunlar Bulut kaydet
★ Liderler ve Başarılar
★ Pürüzsüz ve gerçekçi fizik (eylem bu süspansiyon bak!).
★ Çarpıcı 3D görseller ve grafikler
★ seçilebilir araçların sürü (Offroad Buggy, Baja Bug, Moto Bike, Kamyon, vb)
★ yükseltilebilir araç komponentleri
★ Kontrol seçenekleri
★ Sosyal Medya Paylaşımı
Play ★ Ücretsiz

Bu oyun yol dağcılar, kaya tarama ve otomobil meraklısı, ve hatta asfalt sürükle yarışçı kapalı herhangi bir hız ucube için bir meydan okuma vardır. Hiçbir trafik ışıkları, sürüş tarzınıza uygun kendi sevdiğiniz araba almak için emniyet kemerini hızlı, hızlandırmak ve Martin bu öfkeli yarış kazanmak yardım!

Gibi ve en son haberleri ve güncellemeleri almak için bizim Facebook ve Twitter izleyin. planlarımız Mini Yarış Adventures sonraki güncelleme için ne bakın. Bize inceleme ve Martin daha rakiplerini ve hayranlarını bulmanıza yardımcı olmak için derecelendirme düşmesi unutmayın. Mutlu Pisti ve Denemeler ve inişli çıkışlı bir yolculuk olacak şekilde yukarı toka unutmayın!
✦ Bulut Kaydet Notları ✦
el ana ekranda bulut düğmesini kullanarak ilerleme kaydetmek emin olun. Ve çevrimiçi ve google hesabı ile oturum emin olun. Ve google hesabı Auto-Sync App Data AÇIK olduğundan emin olun. Aksi takdirde veri yükledi olmayacak ve kayıp olabilir.

✦ Çok Notlar ✦
ASUS cihazlar ve birkaç diğer cihazlarda multiplayer oynamak için bir sorun var.

* Hızlı tepki için, bize hata raporu ve hello@minimostudios.com~~pobj için herhangi bir sorun gönderin, Kullanıcı Review rapor birkaç gün cevap verilecektir. Biz henüz düzeltmek lütfen sabırlı olun ve güncel bize tutmak değil bazı hatalar ve öneriler vardır. Destek için teşekkürler!

Mini Racing Adventures
Mini Racing Adventures
Mini Racing Adventures
Mini Racing Adventures
Mini Racing Adventures
Mini Racing Adventures

DOWNLOAD

Mini Racing Adventures Apk v1.10.1 Mod Money – PCLOUD

DOWNLOAD:

Mini Racing Adventures Apk v1.9 Mod Money – userscloud

Mini Racing Adventures Apk v1.9 Mod Money – uploadso

Mini Racing Adventures Apk v1.9 Mod Money – uploaded

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya