Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Apk Mod

0
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı

– Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Apk Mod  –

Ninja olarak oynamak, büyük bir ninja efsane haline Büyük kaleleri üstüne tırmanmak ve ninja suikastçının savaşçı samuray kılıcı ile kötülükleri aşağı eğik, efendin Kung-fu becerileri ile iblis patronları aşağılamak için savaşır hakkında Ninja Assassin Çılgın Dağcı hepsi dönem Japon tetikçi infiltrasyon düşman topraklarına, samuray kılıcı ile düşmanları acımasız start askeri askerler ve paralı öfkeli ninja mücadele ile bu ninja oyunlarda düşmanları assassin, kılıç bıçak altına fetal güçlü hepsini öldür.

Öldürücü silah, samuray kılıcı, shuriken ve Google android oyun deposu artık bu heyecan verici oyunda epik intikam tüm kötü dişli kaçınarak zaman yok, Ninja oyunları oynamak için eğlenceli ve bu büyük tırmanma oyun da. Sen büyük bir ninja koşucu olmak ve doğrayın ninja suikastçılar inanç doğrayın Ninja Assassin Crazy Climber bulabilirsiniz. Yeşil ninja onun düşmanı, en iyi mücadele ve ninja yemek severim meyve almak için arayan çalıların kurbağa gizleme gibi. Tırmanma oyunu oynamak için çok eğlenceli ve bu oyunda bir ninja olabildiğince hızlı olarak çalışacak gerekir. Sadece kurbağa yeşil ninja gibi Ninja Assassin Çılgın Dağcı gizlemek için yeteneği vardır. Sadece ninja pirzola meyve ninja yemeyi seviyor verelim. Ninja run herhangi ninja pirzola olmadan sona olmaz ve bir ninja efsane haline sürece ninja kahraman haline olmaz. Bir ninja run assassins inanç bitirin ve büyük bir ninja kahraman haline gelir.

Düşmanlar bir casus gibi gizli sızma becerileri hakkında habersiz, sen eğitimli ninja suikastçı ve bu ninja dövüş oyununda bir ninja kahraman haline gelecektir. Senin gizli tekniklerle yeşil ninja gizlice. , Iple duvara tırmanmak arkadan çatılarına saldırı düşman atlar. Mücadelesi düşman Ninja Assassin Çılgın Dağcı mücadele mücadele için bir ninja kahraman haline gelir. Heyecan verici ve aksiyon paketi oyun ile şiddetli bir aksiyon oyunu Ninja Assassin Crazy Climber indirin.

Bu oyun sayısız ölümcül silahlar ve nadir zırh seti ile karakter donatmak sağlar ve gerçeğe yakın animasyon Martial Arts tekniklerinin düzinelerce özellikleri! , Düşmanlarına Crush iblis patronları aşağılamak ve Gölgeler Kapısı kapatmak için bir olmak. Eğer, tekme, yumruk atlama ve zafer için yol çizgi için gerekenlere sahip misiniz? Bulmak için sadece bir yolu var.


:::::::::: Zirveler :::::::::::
* Bu Google Play’de kesinlikle ÜCRETSİZ!
* 3D Çevre ve HD Graphics hissediyorum yaşayın.
* Büyük Oyun Oyna ve kontroller.
* Çılgın tırmanma deneyiminin keyfini çıkarın.
* Canlandırıcı arka plan müziği ve ses efektleri.
* Tüm sekmelerin ve yukarıda 2.2 ve üzeri android mobil cihazlar ile uyumludur.

:::::::::: Özellikler: ::::::::::
* Çeşitli şaşırtıcı seviyeleri
* Tırmanma ve dövüş becerileri için 5 şehir seviyelerini Zorlu
* Alanda serbest dolaşım keyfini
* En iyi deneyim için gerçek fizik ile Gerçekçi grafikler
* İnanılmaz arka plan sesi oyun deneyiminizi geliştirmek için

SO ŞİMDİ İNDİR VE KEYFİNİ >>>

Ninja suikastçı Çılgın Dağcı
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı
Ninja suikastçı Çılgın Dağcı

DOWNLOAD M:

Tower Ninja Assassin Warrior v2.9 Apk

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya