PetWorld WildLife America v1.5.6 Mod APK Hileli indir – Download

0
PetWorld WildLife America LITE

PetWorld WildLife America v1.5.6 Mod APK Hileli indir – Download

Vahşi hayvanlar bakmak ve sağlık onları geri hemşire: yaban hayatı – Amerika Eğer Kuzey Amerika vahşi hayvanlar için bakım onların hastalıklarını tedavi ve yeni sahipleri ile yeni evlerine taşımak ya da geri serbest bırakılmasını ve böylece onların yaralanmaları eğilimi olabilir vahşi!

• sincap, rakun, kokarca, kurt ve ayılar da dahil olmak üzere yeni hayvanlarla dolu Hayvanlar Dünyası 3D heyecan verici netice.
• Eğer hasta gerekenleri belirlemek ve sağlığına onları hemşire.
• toplamak daha fazla deneyim, kilidini ve muhafazaları dışarı sığdırmak için kullanabileceğiniz nesneler daha iyi.
Amerika’yı unutulmaz bir oyun deneyimi – • Gerçekçi grafikleri ve sevimli animasyonlar WildLife olun.

Vahşi hayvanlar gevşek vardır! Yaban hayatı – Amerika şimdi Kanada ve Alaska tundra ormanların birçok tehlike altındaki türlerin sonra bakabilirsiniz. Bir yaban hayatı kurtarma merkezinden bu kez – Hayvanlar Dünyası 3D gibi, bir hayvan kaleci günlük yaşamın heyecanını yaşayacaksınız. Daha fazla ve daha fazla hayvan sizin yardımınıza ihtiyacı rezerv geldikçe Rangers umutsuzca kendi takımı için bazı yetenekli yardımcıları ihtiyacım var!
Yeni sahipleri bakmakta, yaralı kurt davranın ayılarının hastalıkları teşhis ve güvenilir ile masraflar için yeni evler bulmak – tüm size kalmış! Eğer deneyimli eline hayvanları geçebilir Ama önce, size sağlık geri bunları hemşire gerekir.

WildLife ile – Amerika artık aynı zamanda hayvanların muhafazaları özelleştirebilirsiniz! O etrafında eğlenmek için coşkulu sincap rakun veya ağaçlar için bir kalem olsun – Hayal gücünüzü vahşi çalışmasına izin! Senin hayvanların kaldıktan sırasında evde hissediyorum emin olun ve uygun bir yaşam sağlamak için, mümkün olduğunca doğaya yakın olmak için kendi kasalarını ayarlayabilirsiniz.

Yeni bir çevrede Hayvanlar Dünyası 3D heyecan verici bir oyun deneyimi. Heyecan verici yeni açılımlar sürü için sabırsızlanıyoruz. Yani ne bekliyorsunuz? Yaban hayatı parka Başkanı, Rangers yardımcı ve sağlık geri vahşi hastaları hemşire!

In-App satın içerir.

PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE

DOWNLOAD:

 PetWorld WildLife America v1.5.6 Mod Apk Money/Unlock

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya