Pocket League Story 2 Apk v1.2.6 Mod Hile indir

0
Pocket League Story 2

Pocket League Story 2 Apk v1.2.6 Mod Hile indir

Jersey kadar ve futbol sim Cep Ligi Story vurmak için bu yepyeni netice alana almak! , Gelecek vaat eden oyuncular ve antrenörler keşif taktik ve oluşumları karar ve yerel lig uluslararası futbol yıldızlık için rüya takım kurşun!

Yeni özellikler bir bolluk her zamankinden daha daha ayrıntılı hayata stadyum eylem getiriyor: yağmur, kar, penaltı atışları ve daha avuç içi terli ve adrenalin pompalama tutmak için bekleyin!

Dahası, artık çoklu oyuncu modunda dünyanın dört bir yanından oyuncular (şu anda beta test) ile kafa kafaya gidebilir! Arkadaşlarınız online meydan ve bazı şık ikramiye kazanmak olabilir …

Ekibinizin ve hayran kitlesi oluşturmak, kurumsal sponsorlar arazi ve dünyanın en iyi takımları almak – Arkadaşlarınızla dahil olmak üzere ‘! Eğer futbol veya bir usta sporcu yeni olun, Pocket Ligi Story 2 herkes için bir şey var!

* Oyun verileri cihazınızdaki saklanır. Kaydet verileri cihazlar arasında transfer edilemez, ne de uygulaması silme veya yeniden yükledikten sonra geri yüklenebilir.
* Bazı özellikleri in-app alımları gerektirir.

Tüm oyunlarımızı görmek için “Kairosoft” için arama deneyin veya http://kaipa.jp adresimizi ziyaret edin. Mobil cihazınız ya da PC’niz yanı sıra ücretsiz oyunlar bizim koleksiyonu için çılgınca popüler Oyun Dev Story kontrol ediniz!

İlk Cep Ligi Story burada bulabilirsiniz:
http://play.google.com/store/apps/details?id=net.kairosoft.android.soccer_en

Pocket League Story 2
Pocket League Story 2
Pocket League Story 2
Pocket League Story 2
Pocket League Story 2
Pocket League Story 2

DOWNLOAD:

Pocket League Story 2 Apk v1.2.6 Mod Money

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya