Pokemon Go 1.7.0 iOS ve 0.37.0 Android

2

Pokemon Go 1.7.0 iOS ve 0.37.0 Android

pokemon-go-plus

Merhaba arkadaslar Pokemon Go oyunu android versiyonlar için 0.37.0 olanı cıkmış bulunurken bir yandanda

ios telefonlar için Pokemon Go v1.7.0 versiyonu yayınlanmış bulunuyor.

eger sizde ios telefon için pokemon go ipa 1.7.0 versiyonu aradısanız dogru yerdesiniz.

iOS için Android için Sürüm 0.37.0 ve 1.7.0 yolu üzerinde ve sadece birkaç gün geri ileri sürülmüştür olduğu gibi Buddy Pokémon adlı yepyeni bir özellik getirerek oyunda daha önemli hataların bazı sabitleme ötesine geçer.

Şimdi onların esir Pokémon birini seçebilirsiniz oyunda ciddi bir ilgi çekmek Eğitmenler kendi dostum olmak. Ash Ketchum sevgili Pikachu gezinirken görmek televizyon dizisinde, olduğu gibi, yeni Buddy özelliği Eğitmenler sadece açık app sahip olan ve yaklaşık yürüyerek zemin kaplama kendi Buddy Pokémon için Candy kazanmak için izin verir.

Buna ek olarak, Niantic ayrıca bu son güncellemeleri ile düzeltmelerin bir dizi birlikte vardır. hit noktalar değiştirme ve etkileşim algılama ekranda göründükleri zaman oyun daha küçük Pokémon seçmek için daha kolay hale getirir. Şimdi ilgili mesafe yumurtadan yumurta zorlamak için örtülü edildiğinde animasyonu görüntüleme kaçırmayın tüm yumurtadan yumurta sağlayan bir animasyon düzeltmenin giriş de var.

Bir oyun açısından tam olarak heyecan verici değil, ama şimdi gerçekten Pokémon Git çökmesine ya da süresiz olarak askıda kalmasına neden olmadan Wi-Fi ve hücresel ağlar arasında geçiş yapabilirsiniz bir cihaz anlamına yerde bir ağ ile ilgili düzeltme de var. Son olarak, perspektiften bir özellikten ve düzeltmek, Niantic da satışa önümüzdeki 16 Eylül gidecek eşlik eden giyilebilir Pokémon Go Plus için destek dahil etmiştir.

DOWNLOAD:

Pokemon Go 1.7.0 iOS VERSİYONUNU İÇİN TIKLA GİT

Android

APK MOD – Pokemon GO Hile v0.37.0 Mod Apk Son Sürüm

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya

2 YORUMLAR