Pokemon Uranium Hile Botu Son Sürüm

0

Pokemon Uranium Hile Botu Son Sürüm

46621564

hile AÇIKLAMASI:

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive edilmiş” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 3: Pokemon XP’yi ekle

Seçenekler:

Numpad 1: Para Ekle

Numpad 2: Süper Pokemon HP

Numpad 3: Pokemon XP’yi ekle

Numpad 4: Pokeballs ver

Numpad 5: Nadir Candy Verin

Notlar:

Numpad 1: Para Ekle – Bunu kullanmak için dövüşmeniz gerekiyor. Menüye girmek için X tuşuna basın. Egitimciler Kartinizi seçin (genellikle bu panelde karakterinizin ismi bulunur). Sahip olduğunuz parayı not edin. Seçenek tuşuna basın ve ardından panelden çıkın ve geri dönün ve daha fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Sadece nerede ve nasıl yönlendirildiğini kullanın!

Numpad 2: Süper Pokemon HP – Bunu kullanmak için dövüşmeniz gerekiyor. Menüye girmek için X tuşuna basın. Pokemon’u seçin. Etkilemek istediğiniz Pokemon’u seçin ve Özet’i seçerek bu Pokemon için bilgi penceresini girin. HP ve XP’nizi not edin. Yüksek bir değere ayarlamak için bu tuşa basın. Panelden çıkın ve XP’nin arttığını görebilirsiniz. Oyun sırasında Pokemonu seviyeye getirirseniz, bu değerin değişeceğini unutmayın. Ayrıca, bu savaşta WHILE Pokemonunun HP’sini etkilemeyeceğini unutmayın, bu yüzden savaş öncesi bunu yapmanız gerekir.

Numpad 3: Pokemon XP’yi ekle – Bunu kullanmak için dövüşmeniz gerekiyor. Menüye girmek için X tuşuna basın. Pokemon’u seçin. Etkilemek istediğiniz Pokemon’u seçin ve Özet’i seçerek bu Pokemon için bilgi penceresini girin. HP ve XP’nizi not edin. Yüksek bir değere ayarlamak için bu tuşa basın. Panelden çıkın ve XP’nin arttığını görebilirsiniz. Oyun sırasında Pokemonu seviyeye getirirseniz, bu değerin değişeceğini unutmayın. Ayrıca, bu savaşta WHILE Pokemonunun HP’sini etkilemeyeceğini unutmayın, bu yüzden savaş öncesi bunu yapmanız gerekir.

Numpad 4: Pokeballs ver – bunu kullanmak için, mücadele dışında olması gerekir. Menüye girmek için X tuşuna basın. Bag’i seçin ve sonra da Pokeballs’u seçmek için arayüzü kullanın. Tutarı not edin. Seçenek tuşuna basın ve sonra Pokeballs’a gidin ve sonra da 99’a sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bunun için en azından bir Pokeball’ı ZORUNLUYORSUNUZ.

Numpad 5: Nadir Candy Verin – Bunu kullanabilmek için dövüşmeniz gerekiyor. Menüye girmek için X tuşuna basın. Torba’yı seçin ve ardından Tıp’ı seçmek için arabirimi kullanın. Tutarı not edin. Seçenek tuşuna basın ve sonra uzaklaşıp Medicin’e geri dönün ve 99’un varlığınızı göreceksiniz. Bunun için envanterde SADECE Nadir Şeker Olmanız ve bunlardan en azından bir tanesinin çalışması gerekir.

DOWNLOAD:

Pokemon Uranium Hile Botu Son Sürüm İNDİR

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya