Sharks Attack 2014 hile apk

0
Sharks Attack 2014 hile apk

In the year of 2014, the sharks are evolved. They are now real underwater sea monsters, they are larger and furious that they used to be. To understand more about the sharks, you as the elite sharks explorer was given a duty to sneak into their lair. Too bad, they’ve found you. Worst of all, they are angry and hungry. You need to escape from their attacks and gather as much information along the way. Good Luck.

Swipe on the screen to control the diver, collect coins to score the game while avoid from attack by sharks. You may collect super shield to protect you for certain time period.

This is a fun game for kid. If you love shark game, you love this game.

2014 yılında, köpekbalıkları gelişmiştir. Onlar onlar için kullanılan daha büyük ve öfkeli, şimdi gerçek sualtı deniz canavar. Köpekbalıkları hakkında daha fazla anlamak için, elit köpekbalıkları kaşif bir görev verildi olarak inine gizlice. Çok kötü, onlar seni buldum. Hepsinden kötüsü, onlar öfkeli ve aç. Sen onların saldırılarından kaçmak ve yol boyunca çok bilgi toplamak gerekir. Iyi şanslar.

Dalgıç kontrol etmek için ekranda kaydırın, köpekbalıkları tarafından saldırı önlemek ise oyun skor para toplamak. Belirli bir süre için sizi korumak için süper kalkan toplayabilir.

Bu çocuk için eğlenceli bir oyun. Eğer köpekbalığı oyunu seviyorsanız, bu oyunu seviyorum.

Sharks Attack 2014
Sharks Attack 2014
Sharks Attack 2014
Sharks Attack 2014

Ek bilgiler

Güncellendi : 12 Şubat 2015
Boyut : 3,8M
Yükleme sayısı : 1.000.000 – 5.000.000
Mevcut Sürüm : 1.4
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 7 Şiddet İması Daha fazla bilgi edinin

DOWNLOAD: Sharks Attack 2014

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya