Sharks Attack Revenge apk hile mod

0
Sharks Attack Revenge apk hile mod

Over many years, sharks are evolved into real sea monsters. They are larger and furious than they used to be. As an expert of underwater treasure hunter, you are prepared to fight these sharks with your powerful underwater gun any-time.

One day, you had found a sunken pirate ship in the deep sea, but this place was occupied by hundreds of massive hungry white sharks. To get to the treasures spot, you have to pass through these hungry sharks and avoid being eaten.

This is a running game with shoot-em-up game play. It is so challenging and super fun! Great 3D graphics and game play of Sharks Attack Revenge! If you love shark game, you love this game.

Swipe on the screen to control the diver, stay alive and collect pirate coins to score the game while avoid from sharks’ attack. The more sharks you kill the higher ranking you will gain. You may collect super shield to gain protection for certain period of time.

Uzun yıllar boyunca, köpekbalıkları gerçek deniz canavarları haline edilir. Onlar eskiden daha büyük ve öfkeli. Sualtı hazine avcısı bir uzman olarak, size güçlü sualtı silahı herhangi bir zaman bu köpekbalıkları savaşmaya hazırız.

Bir gün, derin denizde batık korsan gemisi bulmuştu, ama burası büyük beyaz köpekbalıkları aç yüzlerce tarafından işgal edildi. Hazineleri noktaya almak için, bu aç köpekbalıkları geçmesine ve yemiş önlemek zorundayız.
 
Bu shoot-em-up oyun ile çalışan bir oyun. O kadar zorlu ve süper eğlenceli! Büyük 3D grafik ve Köpekbalıkları Saldırı intikam oyun! Eğer köpekbalığı oyunu seviyorsanız, bu oyunu seviyorum.

Köpekbalığı saldırısı önlemek ederken, dalgıç kontrol hayatta kalmak ve oyun skor korsan para toplamak için ekranda kaydırın. Daha fazla köpekbalıkları size kazanacaktır sıralama yüksek öldürmek. Sen belirli bir süre için koruma kazanmak için süper kalkan toplayabilir.

Sharks Attack Revenge
Sharks Attack Revenge
Sharks Attack Revenge
Sharks Attack Revenge
Sharks Attack Revenge

Ek bilgiler

Güncellendi : 12 Şubat 2015
Boyut : 3,3M
Yükleme sayısı : 100.000 – 500.000
Mevcut Sürüm : 1.2
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 18 Cinsellik Daha fazla bilgi edinin

DOWNLOAD: Sharks Attack Revenge

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya

Paylaş
Önceki İçerikTop Farm hile apk
Sonraki İçerikGunship Strike hile apk mod