Solitaire Dream Forest: Cards v7.300.1 Mod Apk Hileli indir – Download

0
Solitaire Dream Forest: Cards

Solitaire Dream Forest: Cards v7.300.1 Mod Apk Hileli indir – Download

‘Solitaire Rüya Ormanı: kartların keşfedin piramit tripeaks kart oyunu şimdi! Bu Amerikan rüyada günlük meydan, orman hayvanlarının ve yaban hayatı dolu eski bir harikalar olabilir. Bu klasik eşleme oyunu tripeaks ve piramit kart macera harikalar yoluyla yolculuk sırasında sizin yanınızdaki yardımcı olabilir hayvanlarla dolu olduğunu. piramit tüm kartları çıkarın ve kart oyunu kazanmak. Destansı bir maç bulmaca oyunu Amerikan rüyada günlük mücadele için burada!
Solitaire Rüya Orman: Kartlar:
+ İngilizce, Rusça (Rusya), Fransızca (Fransa) ve Hollanda dilleri
+ Piramit veya TriPeaks oyun
+ Kolay öğrenmek için, zor master
+ Klasik Solitaire Kart Oyunu Deneyimi
Amerikan rüyasına yoluyla + Ancient Wonderland Yolculuğu
Birçok Düzeyleri ve Günlük Zorlukları +
+ Facebook arkadaşlarınızla oynamak
Gelin ve bu büyülü rüya orman kart oyunu birçok yaban hayatı ve orman hayvanları katılın. krallık ve hayvanların antik harikalar keşfetmek ve Amerikan rüyasının klasik solitaire kart oyunu deneyimi kazanmak. Daha önce piramit veya tripeaks oynar mı? Bu yeni şaşırtıcı günlük meydan yeni bağımlılık bulmaca oyunu alacak. Kullanım güçlendiriciler, daha fazla ve daha büyük ödüller kazanma Facebook arkadaşlarınızla oynamak ve online en iyi oyuncusu olduğundan emin olmak için.

Solitaire Rüya Orman: Kartlar her zaman yeni oyuncular için hazırdır. Eğer piramit, tripeaks veya solitaire oynayan isterseniz solitaire kart oyunu maceralarını bu şaşırtıcı arayışı seveceksiniz önce. Şimdi Amerikan rüyasını deneyin!
Oyun Açıklama:
kart güverte izleyin ve en iyi ele ve numaralarını çalmak. Kral, Kraliçe, Ace, her şey combo yapmak ve büyük ödülleri kazanmak için vardır. güverte oynayın ve tripeaks günlük meydan kazanmak. büyülü rüya orman keşfetmek ve solitaire kart oyunu deneyimleri dolu bu ormandaki tüm yaban hayatı hayvanları görmek. Amerikan rüyası gerçek olacak!
Solitaire Rüya Ormanı: Kartlar
tripeaks, piramit veya klasik solitaire oyun deneyimi keşfedin. Bunları zevk için eski harikalar ve içindeki tüm seviyeleri hazır!

* İngilizce, Rusça (Rusya), Hollandalı ya da Fransızca (Fransa) oynayın.
Bu bulmaca oyunu oynamak için ücretsiz ama bazı oyun içi öğeler gerçek para ile ödeme gerektirebilir.
bize olumlu bir inceleme ve / veya derecelendirme vererek Solitaire Rüya Ormanı destekleyin. bizim gibi son haberler için:
https://www.facebook.com/PuzzleGamesVG

Solitaire Dream Forest: Cards
Solitaire Dream Forest: Cards
Solitaire Dream Forest: Cards
Solitaire Dream Forest: Cards
Solitaire Dream Forest: Cards
Solitaire Dream Forest: Cards

DOWNLOAD:

 Solitaire Dream Forest: Cards v7.300.1 (Mod Apk Coins/Lives)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya