Soul-Box: RPG Puzzle Match v1.27.2 APK Mod Hileli Yeni Versiyon indir

0
Soul-Box: RPG Puzzle Match

Soul-Box: RPG Puzzle Match v1.27.2 APK Mod Hileli Yeni Versiyon indir.

Merhaba arkadaslar bugün sizlere bir yeni daha android oyun sunuyoruz asagıdaki vermiş oldugumuz linkten hemen indirip Soul-Box: RPG Puzzle Match  oyununu apk modunda oynayabilirsiniz.

Oyun oyna! Rol yapma oyunları (RPG) ve bulmaca oyunları oynarken canavarlarla savaş ve sihirli Match-Three bulmacalarını çöz.
Tek bir savaşta beş orduyu birden yok ettiğin savaş oyunlarının heyecanını seviyor musun? Match 3 bulmaca oyunlarını çözmek mi istiyorsun? Aradığın şeyi buldun – Soul-Box rol yapma oyunları – bir oyun oyna.
RPG Fantasy Kahramanları ve Match-3 Bulmacaları bir arada
Soul-Boxen iyi match 3 oyunları, rol yapma oyunları ve strateji oyunlarının heyecanını zindanlar ve ejderhalar tarzı bir fantastik bulmaca oyununda bir araya getiriyor. Efsanevi kahramanlarımızın korsanlar, iblisler ve hayaletlerle savaşmak için sana ihtiyacı var – onları hayal kırıklığına uğratma. Ücretsiz oyun oynarken zırhını giy, savaş, eşleştir ve bulmacaları çöz.
Beynini Zorla – İleri Seviye Oyunlar
Bulmaca & RPG uygulamaları hakkında bildiğin her şeyi unut. Soul-Box ciddi düşünme ve karmaşık stratejik planlaması gerektiren bir beceri oyunudur. Birleştirdiğin her renk eşsiz güçlere sahip olan farklı bir kahramanı harekete geçirir, bu yüzden hangi kahramanı önce harekete geçireceğini dikkatle belirlemen gerek. Daha büyük bir zorluk istiyorsan, Soul-Box ile kürelerini pano üzerinde istediğin yere getirebilir ve sonsuz seçeneğe sahip olabilirsin.
Efsanevi Mücadeleler – Muhteşem Oyun Modları
Maceranı çeşitlendir ve farklı oyun modlarından birini seç. Macera boyunca adım adım ilerlemek istiyorsan “mücadele” modunu seç veya diğer kullanıcılara karşı oynamak ve PvP liglerine katılmak için “kale” modunu seç.
Diğer özellikler
★ Her gün yeni görev – her gün bedava oyun oyna
★ Yüzlerce havalı ve güçlü kahraman topla
Bağlan PvP modunda oyna ve başarılarını Facebook’ta paylaş
★Oyun içindeki müzikler The Witcher ve The Witcher 2 popüler oyunlarının müziklerini yazan Adam Skorupa tarafından bestelenmiştir.
Güncellemeler ve yenilikler hakkında bilgi almak için bizi Twitter’da takip et: https://twitter.com/SoulBoxPH ve Facebook sayfamızı beğen: https://www.facebook.com/soulboxpuzzleheroes
Maceraya katıl ve fantaziyi gerçekleştir – Soul-Box oyna!

Soul-Box: RPG Puzzle Match
Soul-Box: RPG Puzzle Match
Soul-Box: RPG Puzzle Match
Soul-Box: RPG Puzzle Match
Soul-Box: RPG Puzzle Match
Soul-Box: RPG Puzzle Match

DOWNLOAD:

Soul-Box: RPG Puzzle Match v1.27.2 Apk [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya