Torchlight: The Legend Continues v1.61 Hile APK indir

0

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Hile APK indir

serisi, Blizzard North’ın eski başkan yardımcısı ve Diablo oyunlarının yaratıcısı Max Schaefer tarafından kurulan Runic Games tarafından geliştirildi. Dünyanın en iyi ARPG oyunlarından biri ve Diablo II’den bu yana en iyi Diablo benzeri oyun olarak biliniyor. Torchlight Mobile, Amerikan çizgi romanının ve Torchlight serisinin klasik oyun tarzının benzersiz stilini miras almanın yanı sıra, oyuncuların yüzlerce yeni beceriye kadar birleştirmesini sağlayan yepyeni Beceri Kombinasyonu sistemi oluşturuyor. Oyun yayınlandığından beri, dünya çapındaki oyun sergilerine katıldı ve pek çok yetkili ödül alarak medya ve oyuncuların ilgisini çekti. Torchlight Mobile, dünyanın dört bir yanındaki en iyi Dungeon Crawler sınıfı ARPG’yi kurmaya çalışan Güneydoğu Asya’daki ünlü oyun şirketi Efun tarafından özel olarak yayınlandı.

【Diablo serisinin ruhunu miras edin】
Torchlight Mobile’ın ekipman sistemi Diablo ve Torchlight serisinin ruhunu taşıyor. Bol rasgele özellik, rastgele beceriler, set niteliği, mücevher efektleri, efsanevi ekipman özniteliği, her ekipmanın oyunda eşsiz olmasını sağlar.

【Yepyeni Yetenek Kombinasyonu sistemi】
Her rol sınıfı 6 temel beceriye sahiptir ve bunların her biri kombine bir beceri elde etmek için birleştirilebilir. Oyuncular 36 beceri arasında kombinasyon kurabilir ve 120 çeşit kombine beceri kazanabilirler. Stratejilere bağlı olarak, oyuncular farklı kombine becerilere geçebilir ve çeşitli mücadele çeşitlerinin tadını çıkarabilirler.

【Klasik Mapworks döner】
Mapsworks’da haritalar oluşturarak rastgele haritalar ve canavarlar yaratılacak. Ve eski haritaların özelliklerine bağlı olarak, oluşturulan haritalar farklı harita efektlerine sahip olacak ve canavarları ve macera ortamını etkiliyor.

【Nihai rassallık sistemi】
Rastgele olma özelliği, Diablo ve Torchlight serileri tarafından vurgulanan ve ibadet edilen ve Torchlight mobil cihaz tarafından mükemmel bir şekilde miras alınan karakteristik. Rastgele sahne canavarları, rasgele seçkin canavarlar, rasgele canavar becerileri, rasgele balıkçı havuzları, rastgele gizleme odaları … Rasgele elemanlar çok sayıda oyuncu heyecan verici ve oyun deneyimini taze tutuyor.

【Özellikli Pet ve Balıkçılık oyunu】
Seçkin ve karakteristik evcil hayvanlar kendi ana becerileri ve pasif becerilere sahiptir ve farklı savaş stratejilerine göre uygulanabilir. Oyuncular avcılık yoluyla evcil hayvanlarını güçlendirebilir ve çeşitli serin açılan becerileri elde etmek için iki farklı hayvan kullanabilirler.

MOD v1:
1. Press pause and all monster die

DOWNLOAD :

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – DROPLOAD

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – SENDSPACE

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – DRIVE LINK

MOD v2:

1. God Mode
2. 1 Hit Kill (Damage shown normal but is extreme)
3. No Skill Cooldown
4. No Skill Costs
5. MOD MENU

DOWNLOAD :

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – DROPLOAD

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – SENDSPACE

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Torchlight: The Legend Continues v1.61 Mod Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya