Toy Blast Apk v3849 Hile APK

0

Toy Blast Apk v3849 Hile APK

Toy Blaster eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Her seviyedeki görevler sizi ve kimden istendiğini bekliyor olacak. Her seviyede, görevleri yerine getirmek için çalışmaya çalıştığınız yeterli puanı toplarsınız. Görevleri aynı renkteki kutuları birleştirerek eğlenceli bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. Bu eğlenceli oyunda oynamak istersen, oyunu indirmek için hemen aşağıdaki bağlantıları oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

SADECE MÜCADELİ POWERS VE BOOSTS İLE ULTIMATE KARŞILAŞMA PUZZLE OYUNU!

♥ Amy’nin eğlenceli dünyasına katılın ve değerli oyuncaklarını toplamaya yardım edin!

Seviyeyi temizlemek için aynı renkteki iki veya daha fazla bloğu eşleştirin ve oyuncakları nereye sıkıştığından toplamalarını sağlayın. Ama dikkat et! Hareketleriniz sınırlı iken tüm oyuncakları kurtarmak o kadar kolay değil! Bu süper bağımlılık yapıcı oyunu oynarken bulmaca çözme yeteneğiniz en iyi aracınız olacaktır. Artık ezme şekeri, elmas kırma, kurabiye çerezleri veya tarım. Blokları göğüsleyin ve bu renkli maceranın tadını çıkarın!

Amy’nin dünyasını gülümsemesini sağlayın. Amy’nin keyifli dünyasına sizi sürükleyecek en tatlı oyuncaklarla oyna. Tuğla eritme patlatmaları, şarj edilebilir güç-up ve daha pek çok unsur gibi çeşitli yükselticiler kullanarak aynı renkli küpleri sıkın!

MOD:
1. Infinite Lives Always Active
2. Infinite Boosters
3. 99 Moves

DOWNLOAD:

Toy Blast Apk v3849 Моd (Unlimited Lives & More) – DROPLOAD

Toy Blast Apk v3849 Моd (Unlimited Lives & More) – Racaty LINK

Toy Blast Apk v3849 Моd (Unlimited Lives & More) – ZİPPYSHARE

Toy Blast Apk v3849 Моd (Unlimited Lives & More) – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya