West of Loathing Hile

0

West of Loathing Hile

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitmen üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Anında Kazanın

Numpad 2: Combat Hasar Yok

Numpad 3: 99 Eylem Noktaları

Numpad 4: 100000 XP Puan

Numpad 5: 100000 Et Para Birimi

Notlar:

Numpad 1: Anında Kazanın – bir kez savaşa girdiğinizde açık konuma getirin. Bir sonraki saldırı anında kazanacak. Ayrıca, savaşa girdiğinizde açıksa anında kazanacaksınız. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 2: Combat Hasar Yok – sizin veya bir düşmanın hasar aldığından emin olun. Açın ve oyundaki tüm hasar hafifletilir. Bu aynı zamanda düşmanınıza zarar veremeyeceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, saldırırken veya düşman saldırıyorsa kapatıp açarsanız, karakterinizi korumak için bunu kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

Numpad 3: 99 Eylem Noktaları – Eylem puanlarını gördüğünüzde bunu açın ve bir sonraki dönüşte bolca sahip olursunuz. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

4: 100000 XP Puanları – XP’ye sahipken harcayabilir ve bunu değiştirebilir ve sonra bazılarını harcarken bolluğa sahip olursun. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

5: 100000 Et Para Birimi – Etiniz varsa ve harcayabilirseniz, bunu açın ve sonra biraz harcayacağınız zaman çok miktarda olursunuz. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

İNDİR:

West of Loathing Hile Botu indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya