WordBrain Hileli v1.10.0 (Mod Apk Hints) indir

0
WordBrain

WordBrain Hileli v1.10.0 (Mod Apk Hints) indir Bu oyun gerçek Kelime Dehaları içindir! Başlangıçta çok kolaydır ama hızla zorlu bir hal alır. Gizli kelimeleri bul, parmağını üzerinde kaydır ve bulmacanın yıkılışını izle. Hepsini doğru şekilde ve doğru sırayla çözerek ızgarayı temizle.

Soduko ve Candy Crush Saga’nın Ruzzle ve Scramble üzerinde birleşmesine benzeyen, çok ilginç bir sözcük bulmaca oyunu için hazır ol.

Oyun 15 dili desteklemekte ve her bir dil için 580 seviye mevcut! En becerikli kelime oyunu sevenler bile bu oyunu bitirirken gerçekten zorlanacak. Aslında bunu yalnızca birkaç kişi başarabildi!

———

Bazen seviyelerin çözülmesinin imkansız göründüğünü belirten incelemeler ve e-postalarla karşılaşıyoruz. BUNLAR HATA DEĞİL, oyunun zorluğunun bir parçası! Doğru harfleri kaydırmıyor veya bulmacayı doğru sırayla çözmüyorsan, bulmacan bir veya birkaç harfle çözülemez bir hal alabilir. Bu durumda seviyeyi yeniden başlat ve doğru sırayla çözmeyi dene. Her kaydırmayı dikkatlice düşün. WordBrain’de sahiden büyük bir zorluk var. TÜM SEVİYELER ÇÖZÜLEBİLİR.

WordBrain
WordBrain
WordBrain
WordBrain
WordBrain

DOWNLOAD:

 WordBrain v1.10.0 (Mod Apk Hints) – USERSCLOUD

 WordBrain v1.10.0 (Mod Apk Hints) – UPLOADED

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya