Zombi Avı 3D v1.0.3 Mod APk Hile indir – Download

0
Zombi Avı 3D

Zombi Avı 3D  v1.0.3  Mod APk Hile indir – Download Zombi Avı, benzersiz bir zombi avlama türü oyunudur. 2150 yılındaki en son insanlara virüs bulaştı ve virüs hızla yayılıyor. İnsanlara virüs bulaşmasının önü bir türlü alınamıyor. Zombiler çoktan dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirleri ele geçirdiler. Sen ise hayatta kalanlardan bir tanesisin. Zombi felaketinde onlarla kıran kırana son mücadeleni yap! Tüm dünyada hayatta kalan 50 milyon kişi zombi avına katıldı; sen de onların takımına katıl ve kendi savaş hayatını başlat!

Zombi Avı, süper gerçekçi 3B sahnelere sahiptir ve baş döndüren patlama efektleri sayesinde zombi öldürmenin olağanüstü eğlencesini yaşamanı sağlar. Heyecanlı ve gergin bir ortamda her türden zombi ile yüzleş! İnsanlığın geleceği için gel ve kendi tarzınla bu şehri kurtar! Hepsinin alt edilmesi kolay zombiler olduğunu sanma, elinden geleni yap ve istediğin şekilde onları yok et! Büyük bir zombi topluluğu şu anda istilaya geliyor! Alev püskürtme makinesini ve silah kulesini kulan, bunlara bayılacaksın…

Oyun Özellikleri:
– Heyecanlı zombi vurma deneyimi
– 10+ zombi türü
– Seçebileceğin her türlü yok edici silahlar
– Seçebileceğin birçok farklı mod ve sahne

In 2150 the frontier has finally fallen and zombies transformed by T virus have invaded every corner of the world. As the lone survivor of a zombie apocalypse, it’s up to you to battle legions of the undead in a never ending battle for survival!

Zombie Overkill is #1 realistic 3D action shooter game boasting spectacular graphics and blistering action sequences. Delve into 40+ challenging missions through cities and towns using a devastating arsenal of weapons including the iconic flamethrower against the walking dead. It’s time to bust your guts, kill zombies and wreak explosive havoc now!

Game Features:
– Stunning 3D graphics and immersive CD quality audio
– Highly addicting, highly polished top down shooter game-play
– Intuitive touch-screen controls are easy to pick up and play

Zombi Avı 3D
Zombi Avı 3D
Zombi Avı 3D
Zombi Avı 3D
Zombi Avı 3D
Zombi Avı 3D

DOWNLOAD:

 Zombie Overkill 3D v1.0.3 (Mod Apk Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya