Zombie Hunter: Apocalypse Apk v2.4.0 Mod Android Hile indir

0
Zombie Hunter: Apocalypse

Zombie Hunter: Apocalypse Apk v2.4.0 Mod Android Hile indir inanılmaz 3D grafikler ile en iyi first-person zombi shooter oyunu. emekli gazisi olarak Amacınız zombi kıyamet insanlığı kurtarmaktır. Virüs yayılır ve zombi ordularını durdurulamaz hale gelmeden önce yürüyüş ölü öldür. Bu zombi VR oyun gibi başka FPS eylem. Senin tüfek de zoom ayarı tetiği çekin ve müthiş Headshots yapmak. zombi yaş gerçek zombi katil haline gelebilir, geldi?

Zombi Hunter indirin: Apocalypse şimdi tamamen ÜCRETSİZ!

atıcı, keskin nişancı ve kan pıhtısı zombi estetik bir kombinasyonu ile bir zombi oyunu. zombi öldürmek ve en ölümcül silahlarla zombi saldırısını durdurun. Mümkün olduğu kadar çok sayıda Undead öldürme, hedef seçin, bir sonraki adımı tahmin, kötü Ölümsüzlerin uyarı kalmak hassas amacı ve tetiği çek.

Virüs hızla genetik mutasyona uğramış zombi yeni ırkları sebebiyet veren yayılır. ölmek ve av tüfeği ile yürüyüş ölü yok etmek değil deneyin. onlar geyikler olsaydı gibi zombi avı ve insanlığın kahramanı haline gelir. nihai zombi katil olmak ve zombi dalgaları durdurmak için hazır mısınız? ÜCRETSİZ iyi keskin nişancı zombi oyunu.

senin güçlü silahlara sahip mermi yağmuru ateş ve zombi bu veba dünyayı kurtarmak. altın ve nakit büyük miktarda kazanmak için her misyonu en iyi puanı alın. Ölü yaşayan büyük ordularını yok, ama masum sivillerin sakının bazuka kullanın. Her görevin Komple zorluklar ve askeri rütbe artırmak.

canlı cesetlerin veba giderek şiddetli olur ve zombi saldırı size yaklaşan kıyamet tüm zombi avı ve önlemek mümkün olacaktır, neredeyse durdurulamaz? ölü ölüm getiren ve bu zombi dünyada hayatta!

== OYUN ÖZELLİKLERİ ==

terrifyingly KOMİK
çarpıcı 3D ortamlarda ve farklı oyun modları mevcut 250 misyonlar Sniper zombi oyunu: Kampanya, Silah Testi, Speedy Zombiler, Süper Zombiler …
benzersiz grafik ile +5 orijinal haritalar üzerinden yoğun bir aksiyon macera ve korkutucu bir atmosfer: Infested City, Terk Theme Park, Arctic …
kıdemli deniz gibi, aptal zombi bulmak ve onlar savunmasız vatandaşları yemesinden önce onları avlamak için profesyonel keskin nişancı araçları ve radar kullanın.
Z savaş kadar ölü kasabaya kendinizi koymak ve savunma zombi insan ırkı öldürmek, yeteneklerinizi iddia etmektedir.

OYUN MODLARI
Eğer zombiler üzerinden uçmak için izin benzersiz ve orijinal HELİKOPTER misyonları keşfedin ve makineli tüfek ile yukarıdan undead ordularını öldürmek için.
Özel Etkinlik: Bir zombi BE! roller artık undead biri olarak kararmış şehir sokaklarında yürürken keyfini, açtınız. Senin zombi savunma oluşturmak, mezarlık bırakın insanları yakalamak ve onların sulu beyinleri beslenirler.
Superzombies GÖREVLERİ (Ölüm Öpücüğü, Zordor Palyaço, Başsız Walker …)
Oyun Oyna, Facebook, Google Plus veya Google ile senkronize ve arkadaşlarınızla paylaşın, MİSYON EDİTÖR kendi haritalar ve zorlukları oluşturun.

GÜÇLÜ ARSENAL
Güçlü ve çok geniş bir cephanelik: Sniper Tüfekler (Barrett M82, M90, Dragunov …) gibi mancınıklara olarak Makineli Tüfek, Assault Tüfekler (AK-47, M16 …), roketatar, bazuka … ve özel silah ya da fütüristik keskin nişancılar.
daha zor zombi öldürmek için silah yükseltme. … Ateşleme hızı, kendi gücü, aralığı artırmak için ateş gücü artırın ve zombi kalabalık yenilgi!
seviyenizi ve askeri rütbe artırmak ve daha etkileyici dişli ve araçlar erişebilirsiniz.
Vahşi köpekler aç ve onların yolunda herhangi bir zombi öldürmek için şüphe, bu yüzden onları zombi savaşa gitmesine izin vermeyin.
Hiç bu kadar yakın terörü hissettin mi? Video römork bir göz atın: https://youtube.com/watch?v=C6l3c4RygcM

Korkuyor musun? korku girin ve sonuna kadar zombi mücadele! Apocalypse ve ŞİMDİ avcılık başlatmak: Zombie Hunter İndir!
BİZİ ZİYARET ET:

http://facebook.com/ZombieHunter

Home

Zombie Hunter: Apocalypse
Zombie Hunter: Apocalypse
Zombie Hunter: Apocalypse
Zombie Hunter: Apocalypse
Zombie Hunter: Apocalypse
Zombie Hunter: Apocalypse

Mod:
– Unlimited Coins. “Increase”
– Unlimited Money. “Increase”
– ADS Removed.

DOWNLOAD:

Zombie Hunter: Apocalypse Apk v2.4.0 (Mod Money)- userscloud

Zombie Hunter: Apocalypse Apk v2.4.0 (Mod Money)- Droplupload

Zombie Hunter: Apocalypse Apk v2.4.0 (Mod Money) – Dailyupload

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya