Zombie Objective v1.0.7 Mod Apk Hileli indir Android Oyun

0
Zombie Objective

Zombie Objective v1.0.7 Mod Apk Hileli indir Android Oyun

Ölenlerin karşı savaş başladı. Zombi Amaç bir zombi musallat şehir sabitlemek için çok önemli bir askeri operasyondur. Sen zombiler imha edilene kadar ölü aracılığıyla patlama olacak elit bir askeri ekibin bir üyesi olan ve kent güvenlidir. Sen, varlıklarını savunmak yaralı korumak, malzemeleri toplamak, keskin nişancı desteği ve her şeyden önce, avı sağlamak ve zombi öldürmek için görevler yürütecek.

Bu heyecanlı zombi shooter, size ölü kaynıyordu ordularını bu kent hayatta yardımcı olacak, silahlar ve yakın dövüş silahları, teknoloji ve zırh ile silahlı vardır. Nihai zombi destroyer olmak için, 7 benzersiz ortamlar ölü mücadele için taktik eğitim ve askeri tüm becerileri gerekecektir.

Istediğiniz herhangi bir stil oynamak için ekipman ve silah özelleştirin. Bir ağır makineli topçu, gizli bir zombi keskin nişancı, süper hızlı ninja, bir pala zombi avcısı, bir balta katil, bir samuray savaşçısı zombi, ve daha fazlası gibi ölü Hunt.

Eğer zombi dalgaları tek bir yerde çekim ayakta yorgun iseniz, o zaman bu sizin için bir oyundur. Zombi Amaç serbest hareket first person shooter (FPS) ‘dir.

KILLER ÖZELLİKLERİ:
Çarpıcı 3D grafikler ile ● 7 büyük yerlerde. Her harita benzersiz zorluklar sunar ve farklı taktik stratejiler gerektirir. Kolay, zor, ya da katil misyonları arasında seçim yapın.
Oynanış ● 7 Modu: Sniper, Survival, Saldırı ve Boss savaşları, Savunma toplayın, koruyun.
● 12+ Zombie Türleri: shufflers, Fast Movers, Spitters, Sigara Zombiler, Yangın Zombiler, Vicious Köpekler, Rage Zombiler, Zırhlı Zombiler, Mutant Zombies, Patlayan Zombiler, Patronlar ve daha fazlası.
● 21 modern ve fütüristik Guns: Küçük silahlar, keskin nişancı tüfekleri, av tüfeği, uzun tüfek ve ağır makineli tüfekler.
● Yakın dövüş silahları: Crowbar, avcılık bıçak, pala, kanlı balta, ölümcül katana, ejderha kılıç ve müthiş lazer kılıcı.
● Zırh ve ayakkabı sizi korumak ve size misyonlar zombi depar yardımcı olacak.
● Güçlü donanım ve Booster: El bombaları, kara mayınları, hologramlar, yavaş hareket cihazı, medkits ve güç ups.
● Kontroller: Autofire FPS oyun için rahat oyun veya manuel çekim için. Hızlı reaksiyon için 180 derece dönüş düğmesine basın. Tam hareket için sanal analog çubuk.

DİL: İngilizce, 한국어, Русский, 日本語, 中文 繁體, Deutsch, Türkçe, Malayca, ไทย, Portekizce, Français, Italiano, Filipinli, Español.

NOT: Zombi Amaç 160 MB lag olmadan çalıştırmak için ÜCRETSİZ RAM ihtiyacı var.

Zombie Objective
Zombie Objective
Zombie Objective
Zombie Objective
Zombie Objective
Zombie Objective

DOWNLOAD:

Zombie Objective v1.0.7 Mod Apk Money – USERSCLOUD

Zombie Objective v1.0.7 Mod Apk Money – PCLOUD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya