4’ün 1’i apk hile indir

0
4'ün 1'i apk hile indir

“Survivor Arena 4’ün 1’i” oyununa hoş geldin! Artık sen de bu oyunla; Survivor heyecanını daha fazla yaşayabilecek, sadece bu oyunu oynayarak kazanabilecek ve çok özel ürünlere sahip olabileceksin!

Nasıl Oynanır?

Oyun 1. sıradan başlar. Her bir sırada dört seçenek var. Senin görevin “Yeşil Kutuları” bularak ilerleyebildiğin kadar ilerlemek! Her sırada gizlenmiş bir “Kırmızı Kutu” var; eğer onu seçersen oyun biter.

Günlük oynama hakkın dolunca sakın üzülme! Kullandığın paketi “Türk Telekom – Survivor” olarak değiştirirsen, günlük can sayını hem arttırabilir hem de muhteşem ödüllere sahip olabilirsin. Tek yapman gereken kalp işaretinin olduğu sıradaki “Yeşil Kutuyu” bulmak. Ayrıca, oyuna başlarken kaç canın olduğunu da görebilirsin.

Atlamaman gereken en önemli şey ise “Denizyıldızları”! Oyunda doğru kutuları buldukça “Denizyıldızı” toplayacaksın. Topladığın “Denizyıldızları” ile “Survivor Shop” bölümünden alışveriş yapabilirsin. Bu bölüme ana menüden ulaşman mümkün.

Survivor Shop

Topladığın “Denizyıldızlarını, her gün yenilenen ve sınırlı sayılardaki birbirinden harika ürünlerin yer aldığı Survivor Shop’ta, doya doya harcayabilirsin. Survivor Shop’tan beğendiğin ürünü alabilmek için “Türk Telekom – Survivor” paketine sahip bir telefon hattının ve tabii ki dilediğin ürün için de yeterli sayıda “Denizyıldızının” olması gerekiyor. İstediğin ürünü satın aldıktan sonra karşına çıkan formu doldurmayı unutma! Sana ürününü teslim etmek için buradan ulaşacağız. Hiçbir yerde bulamayacağın değerli ve özel ürünleri kaçırmak istemiyorsan, buraya sık sık göz atmalısın!

Bol şanslar!

Survivor Türkiye’nin yayın hakları MNG TV Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Bu oyun MNG TV A.Ş tarafından yapılmıştır.

4'ün 1'i
4'ün 1'i
4'ün 1'i
4'ün 1'i
4'ün 1'i

Ek bilgiler

Güncellendi : 2 Mart 2017
Yükleme sayısı : 100.000 – 500.000
Mevcut Sürüm : 1.39
Gereken Android sürümü : 4.0 ve üzeri İçerik Derecelendirme : Tüm yaşlar Daha fazla bilgi edinin

DOWNLOAD: 4’ün 1’i

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya