Salı , Mart 9 2021

A-10 Tank Killer 2: Silent Thunder

Seçili silahı kullanabilmeniz için öncelikle bir hedefe kilitlenmeniz gerekir. Bu gerçekleştiğinde silah kodunun yanında “lock” veya “release” yazar. TAB veya Joystick #4 tuşuna basarak hedefler arasında seçim yapabilirsiniz. Kilitlendiğiniz zaman, ENTER veya Joystick #2 tuşuyla hedefinizi yok edebilirsiniz.

Oyun sırasında Konvensiyonel hedeflere GP bombaları ve FAE ler , sığınak ve karargah gibi hedeflere de NAPalm bombalarıyla saldırın daha etkili olacaktır.

Flare. F tuşu veya Joystick #8 (eğer varsa). A-10 lar ısı takipli roketlere karşı 30 tane flare taşırlar. Oyun sırasında AA veya SAM roket saldırısı uyarısı aldığınız zaman bu Flare lerden ateşleyin, böylece roketler uçak yerine sizin gönderdiğiniz ısı yayan bu aletleri vuracaktır.

Dikkat Bazı görevlerde size bonus hedefler gösterilir, yada kendinize hedef seçmeniz söylenir Fakat bu tip durumlarda bazı yapı ve araçların savaşla ilgisi olmadığı için bunları yok etmeniz puan kaybına veya bütün senaryoyu kaybetmenize yol açabilir.

Oyunda Chaff. C tuşu veya Joystick #5 kullanımı . A-10 lar radarlara karşı savunma olarak chaff kartuşları taşırlar. Eğer A-10 unuza kilitlenen bir radar uyarısı alırsanız bu aleti ateşleyin. Böylelikle radarla ilişkinizi kesecek bir bulut oluşturulur ve size kaçmanız için bir imkan sağlanır.

İşte size bazı cephane isimleri ve seçim tuşları eğer cephaneniz bitmişse HUD ID yazan bölümün yanında NONE yazısı belirecektir.

HUD ID Silah Adı Seçim Tuşu

——- ————- —————— ———-

MAV Maverick Anti-tank roketi [H]

MK84 2000 lb. Mk. 84 GP Bombası [J]

MK82 500 lb. Mk. 82 GP Bombası [E]

ROC Rockeye II Cluster bombası [K]

CBU52 Anti-personel Cluster bombası [R]

CBU58 Anti-personel Cluster bombası [U]

FAE Yakit Hava Patlayıcısı [T]

NAP BLU-27 Napalm [L]

LAU LAU Roket Fırlatıcı [Y]

SID Sidewinder Anti-Hava Aracı roketi [;]

Hedeften 7 kilometre kadar uzaktayken 4 veya 5 e basarak yavaşlayın. Bu size hedefe doğru, düzgün bir şekilde yaklaşmanızı sağlayacak.Bundan sonra uygun silahı seçebilirsiniz:

Tanklar için : MAVerick, ROCkeye, veya Avenger

Hafif Araçlar için : Sidewinder hariç herşey.

Düşman Üsleri için : Zırhlılara ROCkeye, hafiflere CBUları veya iron bombalarını kullanın.

Hangarlar, İnmiş Hava Araçları için : FAEler veya cluster bombaları.

Hava Araçları için : SIDewinderlar, veya Avenger.

Yapılar için : Küçük hedeflere Mk 82, daha büyüklerine Mk 84ler ve FAEleri kullanın. Sığınak ve diğer sağlam yapılara da NAPalm kullanın.

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın