Salı , Eylül 22 2020

Adventure Time Oyun Sihirbazı v1.0.7 Hile Apk indir

Adventure Time Oyun Sihirbazı v1.0.7 Hile Apk indir

Adventure Time Oyun Sihirbazı v1.0.7 Hile Apk indir

Finn ve Jake yepyeni bir düşmanla karşı karşıya: Eskiz Sihirbazı! Onun çiziktirik ordusuyla Çimendiyarı, Şeker Krallığı, Buz Krallığı, zindanlar ve daha birçok mekanın bulunduğu devasa bir dünyada savaş. Macera modunda saatlerce oyna ya da kendi maceralarını yap!

KENDİ OYUNLARINI ÇİZ!
Eskiz Sihirbazı’nın gizli glif dilini kullanarak özel video oyunları tasarla. Oyunlarını tuzaklar, ganimet, portallar, düşmanlar ve daha birçok şeyle doldur!

OLUŞTURMANIN İKİ YOLU VAR!
Oyunlarını kağıda çizip tarayabilirsin ya da direkt uygulama içinde matematiksel bölümler yapabilirsin! Bölüm tasarımını anında oynanabilir oyuna dönüştür!

BİR SÜRÜ KAHRAMAN!
Oyun Sihirbazı’nda oynayabileceğin bir sürü karakter var. Finn, Jake, Beemo, Buz Kralı, Fionna & Cake, Alev Prensesi ve Marceline’le oyunlar tasarla! 10 numara sanatçılar.

MACERANI PAYLAŞ!
Kendi oyunlarını paylaşmak ve diğer oyuncular tarafından yapılan bir sürü oyunu oynamak için Arcade’ye bak! En sevdiğin tasarımcıları takip et ve yaptıkları hiçbir oyunu kaçırma.

ORİJİNAL KARAKTER SESLERİ!
Oyun Sihirbazı’nda Finn, Jake, Buz Kralı, Prenses Ciklet’in orijinal sesleri ve Eskiz Sihirbazı’nın sesi olarak özel konuk Weird Al Yankovic yer alıyor.

OYUN SİHİRBAZI’nda kendi Adventure Time oyunlarını çiz! Sihirbazlar süper!

unnamed

DOWNLOAD:

Adventure Time Oyun Sihirbazı v1.0.7 Hile Apk indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın