Perşembe , Mart 4 2021

Age of Wonders 3 Hile Botu indir

Age of Wonders 3 Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: Mana ekle

Seçenekler:

Numpad 1: Altın Ekle

Numpad 2: Mana ekle

Numpad 3: Araştırma Noktaları Ekleme

Numpad 4: Döküm Noktaları Ekle

Numpad 5: Sınırsız Harita Hareketi

Numpad 6: Seviye Birimi

Numpad 7: Max XP

Numpad 8: Şifa / Süper Sağlık

Numpad 9: Hızlı Birim Oluşturun

Numpad 0: Hızlı Upgrade Oluşturun

Numpad /: Zayıf Birim

Numpad *: Yükseltme Noktaları

Numpad.: Combat’ı Sıfırla

Notlar:

Numpad 1: Altın Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazlasını eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir.

Numpad 2: Mana Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazla bilgi eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir.

Numpad 3: Araştırma Noktaları Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazla bilgi eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir. Her dönüşte bazı değerler sıfırlanır.

Numpad 4: Döküm Noktaları Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken daha fazla eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir. Her dönüşte bazı değerler sıfırlanır.

Numpad 5: Sınırsız Harita Hareketi – stratejik Harita Hareketi modundayken bunu açık konuma getirin ve birimlerinizin dönüşleri bitmeden harita üzerinde hareket etmesini sağlayın.

Numpad 6: Seviye Birimi – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edip ona geri dönün ve dengelenmiş olduğunu göreceksiniz. Çok yüksek seviyeye çıkarsanız 1’e geri döner.

Numpad 7: Max XP – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edin ve geri dönün ve XP’nin geçerli düzeye kadar maxed olacağını göreceksiniz. Oyundaki kilidini açmak ve seviyelendirmek için normal XP kazanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ünitenize saldırmadan önce XP’nizi hızla maksimuma çıkarmak için bunu kullanın, böylece üniteniz Düzey Düzelecek ve daha hızlı kilidini açacaktır.

Numpad 8: Heal / Super Health – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edin ve ona geri dönün, iyileşmiş ve süper yüksek sağlığa sahip olacak göreceksiniz. Bu değerler, saldırılara, bitiş turlarına veya çeşitli diğer olaylara sıfırlar. Bunu, otomatik çözümleme ataklarına yardımcı olmak için veya yaralı birimleri iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Hızlı Birim Oluştur – bunu açın ve ardından bir şehir seçin. Unit creation (Birim oluşturma) sekmesini seçin ve bu birimlerin şimdi sadece bir dönüş yapmak için yaratacak ve hiçbir şey ödemeyeceklerini göreceksiniz.

Numpad 0: Hızlı Upgrade Create – bunu açın ve oluşturma sırasına yükseltme gönderin. Şimdi hiçbir şey ödemeyeceğini ve 1 turda yaratacağını göreceksiniz.

Numpad /: Zayıf Birim – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Üniteyi bırakın ve tekrar gelin ve çok düşük sağlıklı olduğunu göreceksiniz.

Numpad *: Yükseltme Noktaları – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edin ve tekrar gelin ve daha fazla yükseltme noktası olduğunu göreceksiniz. Bu seçenek yalnızca yükseltme noktaları kullanan HERO ünitelerinde çalışır.

Numpad: Reset Combat – Belirli bir birim simgesi seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edip ona geri dönün ve bir kez daha hareket edip saldırdığını göreceksiniz. Birim saldırıya geçtikten veya eylem noktalarının bitmesinden sonra bunu kullanın ve artık o dönüşü oynatamaz veya saldıramaz.

Bu eğitmen, arzu ederseniz tuşları özelleştirebilirsiniz! Bunu yapmanın iki yolu vardır. Biri yerleşik özel anahtar oluşturma ve diğeri Eğitmen Özelleştirici’dir.

İNDİR:

Age of Wonders 3 Hile Botu indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın