Perşembe , Ocak 28 2021

Age of Wonders 3 Hileleri Trainer +13 v1.800 Build 21978

Age of Wonders 3 Hileleri Trainer +13 v1.800 Build 21978

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: Mana ekle

Seçenekler:

Numpad 1: Altın Ekle

Numpad 2: Mana ekle

Numpad 3: Araştırma Noktaları Ekleme

Numpad 4: Döküm Noktaları Ekle

Numpad 5: Sınırsız Harita Hareketi

Numpad 6: Seviye Birimi

Numpad 7: Max XP

Numpad 8: Heal / Süper Sağlık

Numpad 9: Hızlı Birim Oluştur

Numpad 0: Hızlı Upgrade Oluşturun

Numpad /: Zayıf Birim

Numpad *: Yükseltme Noktaları

Numpad.: Sıfırla Combat

Notlar:

Numpad 1: Altın Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazlasını eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir.

Numpad 2: Mana ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazlasını eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir.

Numpad 3: Araştırma Noktaları Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken, daha fazla bilgi eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir. Her dönüşte bazı değerler sıfırlanır.

Numpad 4: Döküm Noktaları Ekle – stratejik Harita Hareketi modundayken daha fazla eklemek için bu tuşa basın. Bir şey satın almanız, başka bir kaynak kullanmanız veya arttığını görmek için SON TUTUN gerekir. Her dönüşte bazı değerler sıfırlanır.

Numpad 5: Sınırsız Harita Hareketi – Harita Hareketi stratejik modundayken bunu açık konuma getirin ve birimlerinizin dönüşleri bitmeden harita üzerinde hareket etmesini sağlayın.

Numpad 6: Seviye Birimi – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edip ona geri dönün ve dengelenmiş olduğunu göreceksiniz. Seviye çok yüksek olursa 1’e geri döner.

Numpad 7: Max XP – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Üniteyi bırakın ve tekrar dönün ve XP’nin mevcut seviye için maxed olacağını göreceksiniz. Oyundaki kilidini açmak ve seviyelendirmek için normal XP kazanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ünitenize saldırmadan önce XP’nizi hızla maksimuma çıkarmak için bunu kullanın, böylece üniteniz Düzey Düzelecek ve daha hızlı kilidini açacaktır.

Numpad 8: Heal / Super Health – Belirli bir birim simgesi seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edin ve ona geri dönün, iyileşmiş olacak ve süper yüksek sağlığa sahip olacak göreceksiniz. Bu değerler, saldırılara, bitiş turlarına veya çeşitli diğer olaylara sıfırlanır. Bunu, otomatik saldırıları gidermek veya yaralı birimleri iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Hızlı Birim Oluştur – bunu açın ve ardından bir şehir seçin. Birim oluşturma sekmesini seçin ve bu birimlerin şimdi sadece bir dönüş yapmak için yaratacak ve hiçbir şey ödemeyeceklerini göreceksiniz.

Numpad 0: Hızlı Upgrade Create – bunu açın ve oluşturma sırasına yükseltme gönderin. Artık hiçbir şey yapmadığını göreceksin ve 1 turda yaratacak.

Numpad /: Zayıf Birim – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Üniteyi bırakın ve ona geri dönün, çok düşük sağlıklı olduğunu göreceksiniz.

Numpad *: Yükseltme Noktaları – Belirli bir birim simgesini seçin ve ardından tuşuna basın. Birimden ayrılıp tekrar geliyorsanız, daha fazla yükseltme noktası olduğunu göreceksiniz. Bu seçenek yalnızca yükseltme noktaları kullanan HERO birimlerde çalışır.

Numpad: Reset Combat – Belirli bir birim simgesi seçin ve ardından tuşuna basın. Birimi terk edin ve ona geri dönün ve bir kez daha hareket edip saldırdığını göreceksiniz. Birim saldırıya geçtiğinde veya eylem noktalarının bitmesinden sonra bunu kullanın ve artık bu dönüşü taşımak veya saldırmak mümkün değildir.

Bu eğitmen, arzu ederseniz tuşları özelleştirebilirsiniz! Bunu yapmanın iki yolu vardır. Biri yerleşik özel anahtar oluşturma ve diğeri Eğitmen Özelleştirici’dir.

İNDİR:

Age of Wonders 3 Hileleri Trainer +13 v1.800 Build 21978 İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın