Age of Wushu Dynasty v3.0 Apk Mod Hile indir

0
Age of Wushu Dynasty

Age of Wushu Dynasty v3.0 Apk Mod Hile indir

Savaş rakip okullar crumbles ve yanan gerginlikler uzun süredir uykuda patlama arasında ileri kırılgan barış olarak, Jianghu geliyor. Kahramanlar onların şerefine için mücadele ve okullar yeni bir savaş için kendi liderlerin arkasında ralli. kaderini keşfetmek için okul savaş ve entrika tarafından parçalanmış bir dünyaya yola, ama bu ağır gerçekten taç ağırlığı nedir sakının. iktidara ve Wushu Hanedanı’nın Çağı’nın heyecanlı macera son güncelleme intikam ve zafer için kardeşleri kurşun!

“Şeylerin bir çok şey sadece sağ!” – Cep Oyun
“En iyi Mobil Oyun at E3” – M. Erman
“Mükemmel görsel ve estetik dövüş sanatları!” – Dokunmatik Arcade
“Tabii tüm zevk için muhteşem bir aksiyon dolu oyun be!” – Uygulama Önerileri

Antik Çin’de Stilize Dünya kümesi girin

Bir şehir sokaklarını kalabalık, huzurlu şeftali çiçeği bahçeleri ile dolu görsel açıdan çarpıcı sanal dünya ve yanmış savaş now! Tam 3D animasyonlar ve PC-seviye grafiklere sahip, Wushu Hanedanı’nın Yaş stilize dönemi giysiler ve gerçek yerle ilgili modellenmiş otantik ortamları ile Ming Hanedanı Çin’e kahramanlar taşır!

4 Okulları ile Power Mücadele

içinde gücünü keşfetmek için yolda katılmak için dört Martial Arts Okulları seçin! kurnaz Tangmen olarak gölgelerden asil Wudang kahraman, ya da yağmur ninja ölüm gibi Taichi Kılıç ana – Her okul bir derin karakter özelleştirme sistemine eşsiz fırsatlar sunuyor. Bir okuluna katılın sanat usta ve kaderini keşfetmek için okullara karşı rekabet!

Kalp-vurma Devrimci Combat

Wushu Hanedanı devrimci mücadele sisteminin Çağı ile dövüş sanatları gerçek bir usta olmak. n taktik gerçek zamanlı mücadele ile mekanik çizgi ‘basit kesmek ötesine gidin. Gelen saldırıları engellemek için savuşturma zaman ve savunma kırmaya ve rakibinizi yenmek için Aldatmaca yürütmek. Usta benzersiz beceri bıçakları, değnek, hançer ve çıplak elleriyle mücadele setleri! Güçlü Rage saldırıları ile Kungfu ateş tutuşturmak ve düşmanları yok!

PvP Challenge Rakipler

Kim Jianghu nihai şampiyon olacak? oyuncular organize ve açık dünya PvP dışarı savaş olarak, ninja suikastçılar ve Kungfu kahraman bir kesim-boğaz dünyasına girin. 1 Arena savaşlar 1’de üstüne savaşın. Spycraft ile düşman hatlarının gerisinde gizlice ve PvP Guild akınlarıyla üstünlüğü için savaşa Guilds birlikte katılın!

== Geç ==
http://aowd.snail.com/en/: Wushu Hanedanı’nın Yaş hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edin
Wushu Hanedanı topluluğunun Age katılın ve Facebook ve bizim resmi Forum hakkında daha fazla bilgi edinmek:
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ageofwushudynasty
Topluluk Forum: http://aowdbbs.snail.com/en/

Age of Wushu Dynasty
Age of Wushu Dynasty
Age of Wushu Dynasty
Age of Wushu Dynasty
Age of Wushu Dynasty
Age of Wushu Dynasty

DOWNLOAD:

Age of Wushu Dynasty v3.0 Apk (Mod Mana)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya