AlexG Infinity v1.0 Apk Mod Android Hileleri indir

0
AlexG Infinity

AlexG Infinity v1.0 Apk Mod Android Hileleri indir

AlexG Infinity bir kısım dikey shoot-em-up ve bir kısım sonsuz koşucu yenilikçi bir melez. Bu el animasyonlu sprite ile benzersiz bir 3D minyatür dünyada geçen bir atıcı ve koşucu hem heyecanını, paketleri bir all-yeni oyun deneyimi sunuyor.

Kral Goo, dış galaksilerin kendi kendini ilan kötü ruh, çarpışma AlexG bahçesinde dünyaya indi vardır. Bu iniş ona kafasına bir yumru biraz verdi, o AlexG evine başlayarak, intikam Dünya’ya devralmaya karar verdi. O hata boyutu aşağı AlexG küçültmek için onun Evil-Genius-Miniaturizer kullanılan ve sonra da onun özel ordusu olarak hizmet vermeye tüm hata nüfusu beynini yıkamış. Şimdi bir karınca büyüklüğünde AlexG onun fikir görememesi ve Kral Goo ve böcek sürüsü karşı amacıyla evinde gizlenen tehlikelerin bakmalıdır.

diğer shoot-em-up ya da sonsuz koşucu oyunlarının aksine, AlexG Infinity normal ev minyatür dünyayla … Bir karınca perspektifinden bakıldığında ayarlanır! AlexG olarak,,, bomba ateş gerekir, atlatmak çalıştırın ve hayatta kalmak için bir girişim sizin peşinde hataların ordularını yolumuzu vurun. böcek Eğer ev de kaçınılması gereken tehlikeli engellerle dolu olarak, dikkat etmeniz gereken tek tehlike değildir. Evde yoluyla ilerleme her oda aşmak için böcek ve engel zorluklar o kendi benzersiz kümesi içerir. çok sayıda sikke ve mümkün olduğunca güç-up evin içinde yarış sırasında toplamak için emin olun; karakter yeteneklerini yükseltme karşılaşacağınız sürekli gelişen hata ordularını yenerek önemli olacaktır. Evin her odası korur ve bu adam bile minyatür boyutta … hafife değil göstermek efsanevi hata patron ile kafa kafaya gitmek!

Oyun benzersiz bir oyun tarzı ile 7 oynanabilir karakter, her sahiptir. Çeşitli liderler üst kısmına doğru oyuncuları ırk olarak, onlar prosedür hiçbir oyun oturumu aynı olduğundan emin olmak için oluşturulan üzerinde 40 farklı böcek düşman, 25 tehlikeli evsel engelleri ve deneyim 6 görsel harika düzeyleri karşı karşıya gelecek. Her seviye itibaren ilerleme için mağlup gerekecektir efsanevi bir hata patronu tarafından korunuyor. Bir hata patron yenerek geçici onlara ek puan için normal boyut ve ezmek hatalar tekrar büyümeye yeteneğini veren bir bonus oyuncu ödülleri. hata düşmanları gelişmeye ve her başarılı çalışmadan sonra zorluk artış, böylece oyuncuların hiç tehditkar hata ordularını karşı karşıya amacıyla kendi karakterlerini yükseltmek için teşvik edilecektir. Oyun aynı zamanda küçük çocukların parmakları ile ezmek hata yardım ve para toplamak yardımcı olabilecek bir gizli bonus modu vardır!

Ne olursa olsun sen oyun ne tür oynatıcılarda, AlexG Infinity taze ve çekici çekirdek deneyimi sunar! Yani ne bekliyorsunuz ?! hazır AlexG Infinity minyatür dünya ile aşağı ve yolculuk çekmiş olmak Get

AlexG Infinity
AlexG Infinity
AlexG Infinity
AlexG Infinity
AlexG Infinity
AlexG Infinity

DOWNLOAD:

 AlexG Infinity v1.0 Apk (Mod Money + No Ads)

obb:

AlexG Infinity v1.0 Apk (Mod Money + No Ads)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya