Amnesia: Memories Hile Apk Mod Android Oyun indir

0
Amnesia: Memories

Amnesia: Memories Hile Apk Mod Android Oyun indir

Bu Ağustos 1 olduğunu.
uyanış üzerine, 1 Ağustos’tan önce herhangi anıları olmadan kendinizi bulmak. Her şey, sen vardı ilişkilere hayat yaşadık tür gelen, tam bir boş.
Orion adlı genç bir çocuk aklınıza takılan bir ruh olarak kendini ifşa önünüzde belirir. Avcı’nın rehberliğinde altında, anılarınızı yeniden mücadele başlar …

Blunt ∙ Earnest
Shin (VA: Tetsuya Kakihara)
Çocukluk arkadaşı ve mevcut erkek arkadaşı. O sadece 18 yaşında, ancak sık sık başkalarıyla onun yaşı ile çatışmaları neden çok ciddi ve soğuk bir tavır vardır. Çoğu zaman, o uzak ve ilgisiz görünür, ama aslında çok sevgi ve sizin için derinden umurunda. Lisede bir kıdemli ve şu anda üniversite sınavına hazırlanıyor. O da Toma’nın çocukluk arkadaşıdır.

Çekici Büyüleyici ∙
Ikki (VA: Kisho Taniyama)
Ikki kadın görme üzerine onunla aşık olmasına neden olur benzersiz bir durum vardır. O 22 yaşında ve şu anda yakındaki bir üniversiteye kaydoldu. gerçek bir ilişki vazgeçmiş olması, o getirdiği geçici zevklere düşkünlük, bir playboy hayatı yaşıyor. Ancak, o onun “gözleri” ona doğru senin duyguların üzerinde hiçbir etkisi yoktur keşfeder sonra size çok yakın olur. onun görünüyor ve popülerliğine rağmen, Ikki gerçekten bir tür ve samimi bir adam. O Kent’in iyi bir arkadaşım, aynı üniversite katılır yüksek lisans öğrencisi.

Serin ∙ Mantıksal
Kent (VA: Akira Ishida)
Son derece zeki, 25 yaşındaki matematik yüksek lisans öğrencisi, Kent görünümü tamamen objektif açıdan dünya görür. O normalde onun mahkumiyetle ve diğerleri onun acımasız analiz sonuçları çok emindir; o etrafınızda olduğu zaman aynı soğukkanlılığını korumak mümkün olduğu gibi, ancak öyle görünüyor. mantıklı her eylem incelemek için onun eğilimi özellikle kadınlarda, ona zor bir arkadaşı yapar. O aşırı karmaşık matematik bulmaca çözme onunla rekabet Ikki en iyi arkadaşı vardır.

Sevgi ∙ Yoğun
Toma (VA: Satoshi Hino)
Toma hem katılmak üniversitede 20 yaşındaki hukuk öğrencisi. çocukluktan gelen eski arkadaşı olmak, o senin ağabey rolünü üstlendi doğal etti. Toma her zaman yakın bir mesafeden sana göz tuttu, ve sizin daire dışında yolda daraltmak sonra sizin için bakmakta sorumluluk alır olmuştur. Seni korumak arzusu akli durumu … O da Shin en bir çocukluk arkadaşı öngörülemeyen olabilir noktaya son derece güçlüdür.

Gizemli ∙ Esrarengiz
Ukyo (VA: Kouki Miyata)
beklenmedik görünen bir garip genç adam. Sana gizemli uyarı verir ve açıklama yapmadan tekrar kaybolur. O sizi korumak veya belli değil zarar isteyip istemediğini.

Arkadaşını ∙ Koruyucu
Orion (VA: Yumi Igarashi)
uzak bir dünyadan bir ruh. Onun dış görünüşü, 10 yaşındaki bir çocuk olarak insan gözüne bakar. İnsan dünyada kısa bir işim giderken, sana çarpar ve zihin içinde sıkışıp olur. O senin anılarını yeniden kazanmak için karşılıklı gol yerine getirmek için sizi destekler.

Nasıl oynanır
Açılış Filmden sonra, başlık ekranı gösterilir. yeni bir oyun oynamak için, “YENİ OYUN.” i seçin, mevcut oyuna devam etmek “DEVAM.” Eğer başka bir hikaye i seçin isterseniz “BÖLÜM.” prolog temizledikten sonra, dört farklı hikayeler kullanılabilir hale gelecektir.

Amnesia: Memories
Amnesia: Memories
Amnesia: Memories
Amnesia: Memories
Amnesia: Memories

DOWNLOAD:

Amnesia: Memories Hile Apk Mod Android Oyun indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya