Perşembe , Ekim 29 2020

Ancestors Legacy Hile indir

Ancestors Legacy Hile indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Birimler Süper Sağlığa Sahiptir

Numpad 2: Zayıf Birimler

Numpad 3: Normal Sağlık Birimleri

Numpad 4: Bina Sağlığını Sıfırla

Numpad 5: Zayıf Bina

Numpad 6: Maks Birimlerini Ayarlayın

Numpad 7: Ahşap Kaynak Ayarla

Numpad 8: Gıda Kaynaklarını Belirle

Numpad 9: Metal Kaynak Ayarla

Numpad 0: Anında Birimler

Numpad /: Anında Binalar

Numpad *: Anında Veterancy

Numpad -: Anında Teknoloji

Notlar:

Numpad 1: Birimler Süper Sağlığa sahiptir – bu tuşa basmanız, ardından ekranın altındaki bir ünite kartının üzerine fare veya haritadaki / ekrandaki bir ünite amblemi üzerinden fare. Etkilemek istediğiniz birimlerin üzerine sadece fare koymaya dikkat edin. Bu seçenek sadece çok kısa bir süre için aktiftir, bu nedenle çok sayıda üniteye basarken sürekli olarak tekrar tekrar basmanız gerekebilir. Bu, muhtemelen bir fare ya da yeni bir harita olana kadar etkin olanı yenile seçeneğiyle farenizi birimin üzerine getirecektir.

Numpad 2: Zayıf Birimler – bu tuşa basmanız, ardından ekranın altındaki bir ünite kartının üzerine fare veya haritadaki / ekrandaki bir ünite amblemi üzerinden fareyi fare ile yapmanız gerekir. Etkilemek istediğiniz birimlerin üzerine sadece fare koymaya dikkat edin. Bu seçenek sadece çok kısa bir süre için aktiftir, bu nedenle çok sayıda üniteye basarken sürekli olarak tekrar tekrar basmanız gerekebilir. Bu, muhtemelen bir fare ya da yeni bir harita olana kadar etkin olan seçenek ile farenizi birimin üzerine getirecektir. Özünde, birim öldürmek daha kolaydır.

Numpad 3: Normal Sağlık Birimleri – bu tuşa basmanız, ardından ekranın altındaki bir ünite kartının üzerine fare ya da fareyi haritadaki / ekran üzerindeki bir ünite amblemi üzerinden fare ile doldurmanız gerekir. Etkilemek istediğiniz birimlerin üzerine sadece fare koymaya dikkat edin. Bu seçenek sadece çok kısa bir süre için aktiftir, bu nedenle çok sayıda üniteye basarken sürekli olarak tekrar tekrar basmanız gerekebilir. Bu, muhtemelen bir fare ya da yeni bir harita olana kadar etkin bir normal menzil sağa seçeneği ile farenizi birimin üzerine getirecektir. Ünite tekrar hasar alıncaya kadar değişiklikleri fark etmeyebilirsiniz.

Numpad 4: Yapı Sağlığını Sıfırla – bu tuşa basın ve ardından etkilemek istediğiniz bir bina üzerinde hızlıca fareyi açın. Seçenek kapanmadan önce çok kısa bir süreniz vardır, bu nedenle tuşa basın ve ardından etkilemek istediğiniz bina üzerinde hızlıca fareyi tuşlayın. Bu, binanın sağlık puanlarını normale döndürmeye çalışacaktır.

Numpad 5: Zayıf Bina – bu tuşa basın ve ardından etkilemek istediğiniz bir binaya hızlıca fareyi atın. Seçenek kapanmadan önce çok kısa bir süreniz vardır, bu nedenle tuşa basın ve ardından etkilemek istediğiniz bina üzerinde hızlıca fareyi tuşlayın. Bunu yaptığınız binalar büyük olasılıkla yok etmek için çok kolay olacak.

Numpad 6: Maks Birimlerini Ayarla – değeri, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad 7: Ahşap Kaynak Ayarı – değeri, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad 8: Yiyecek Kaynağını Ayarla – değeri, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad 9: Metal Kaynağını Ayarla – değeri, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad 0: Instant Units – bunu açıp oyunda oluşturulan birimler çok daha hızlı bir şekilde oluşturuluyor. AI’nın aynı seçeneği kullanmasını önlemek için gerekmediğinde kapat.

Numpad /: Anında Binalar – bunu aç ve oyunda oluşturulan binalar çok daha hızlı oluşturuluyor. AI’nın aynı seçeneği kullanmasını önlemek için gerekmediğinde kapat.

Numpad *: Anında Veterancy – geçiş yapmak için tıkladığınızda ve yükseltme için kullanabileceğiniz diğer simgeler türlerini daha hızlı tamamlayacaklardır. AI’nın aynı seçeneği kullanmasını önlemek için gerekmediğinde kapat.

Numpad -: Anında Teknoloji – teknolojiyi ve yükseltmeler için kullanabileceğiniz diğer çeşitli simgeleri tıklattığınızda açın ve daha hızlı tamamlayın. AI’nın aynı seçeneği kullanmasını önlemek için gerekmediğinde kapat.

İNDİR:

Ancestors Legacy Hile indir

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın